Samochody elektryczne na wynajem. Dlaczego warto korzystać zamiast kupować?

Marzysz o nowym samochodzie elektrycznym? Teraz możesz jeździć nowym elektrykiem łatwiej niż Ci się wydaje! Dzięki wygodnej platformie internetowej możesz wybierać spośród najpopularniejszych modeli aut zasilanych prądem. Teraz dzięki połączeniu sił Carsmile i OZE Biomar wybór zeroemisyjnych samochodów jest teraz całkowicie realny! Nie wierzysz? Sprawdź!


Wynajem długoterminowy samochodów elektrycznych

Auto elektryczne na wynajem z pełną opieką serwisową i ubezpieczeniem to idealne rozwiązanie dla osób prywatnych - klientów indywidualnych. Ustal z doradcą czas użytkowania i wysokość wkładu własnego, zamów auto i ruszaj w drogę swoim nowym elektrykiem!

Leasing samochodów elektrycznych

Auto elektryczne w leasingu to doskonała opcja dla firm. Klienci biznesowi mogą liczyć na dostęp do wysokich rabatów, zaś indywidualni doradcy pomagają w wyborze najkorzystniejszych opcji i dopełniają wszelkich formalności.


Wynajem samochodu elektrycznego – ile to kosztuje?

Korzystanie z Twojego wymarzonego elektryka jest teraz łatwe i przyjemne dzięki finansowaniu ratalnemu. To zupełnie tak, jak z opłatą za ulubiony serwis streamingowy. Zawierasz umowę, płacisz miesięczną ratę i jeździsz tyle, ile chcesz.

Koszt miesięcznego wynajmu samochodu elektrycznego zawiera obowiązkowe przeglądy, dwa komplety opon (letnie i zimowe) wraz z przechowywaniem i wymianą, pełne ubezpieczenie OC/AC/NW oraz pakiet Assistance przez cały okres użytkowania.


Jaki samochód elektryczny wybrać?

  • Audi e-tron 

E-tron to pierwszy w pełni elektryczny model Audi. Ten sportowy SUV został wyposażony w dwa elektryczne silniki, które zapewnią Ci zasięg ponad 400 km na jednym ładowaniu. Audi e-tron to także zaawansowana technologia i luksusowe wnętrze - dokładnie takie, jakiego możesz oczekiwać od tej niemieckiej marki.

  • Audi e-tron Sportback

Superszybkie ładowanie, stały napęd quattro i elegancka sylwetka to cechy, które wyróżniają Audi e-tron Sportsback. Stylistyką nawiązujący do ekskluzywnego coupé e-tron Sportsback nie pozwoli na nudę za kierownicą. Moc 408 koni mechanicznych i maksymalny moment obrotowy rzędu 664 Nm dostarczą niesamowitych wrażeń z jazdy.

  • BMW i3

Jedyne takie – BMW i3 – przebojem weszło na rynek motoryzacyjny. Ten miejski elektryk o nietuzinkowym wyglądzie i ciekawych rozwiązaniach, jak choćby otwierane do przodu i tyłu drzwi - coach dorors. Zwiększony zasięg i3 wynosi teraz 230 km. Obniżone zwieszenie i układ kierowniczy pozwalają na zwinną i dynamiczną jazdę w ulicznym ruchu.

  • BMW iX3

286 koni mechanicznych i 460 km zasięgu – oto wyniki elektrycznego SUVa BMW. Model iX3 zwraca uwagę mocnym wyglądem i wyjątkowymi rozwiązaniami. Jeśli lubisz ciekawostki związane z elektrykami, to na pewno nie bez znaczenia będzie dla Ciebie dźwięk, który przy niskich prędkościach wydaje iX3 – dźwięk skomponowany przez Hansa Zimmera.

  • Citroen C4

Citroen e-C4 to obietnica płynnej, cichej i komfortowej jazdy. Ten francuski elektryk ma akumulatory o pojemności 50 kWh, które zapewniają zasięg do 350 km. Zaprojektowany zgodnie z najnowszą stylistyką marki elektryczne C4 znakomicie sprawdzi się zarówno jako samochód do miasta, jak i na średniej długości trasy.

  • Citroen Jumpy

Idealny partner Twojej Firmy – tak elektrycznego vana – Citroena Jumpy przedstawia jego producent. Na czym polega przewaga tego modelu? Ogromnym plusem jest możliwość naładowania akumulatorów do 80% w zaledwie 30 minut! Jumpy to ładowność do 1275 kg. Jego przestrzeń ładunkową można modyfikować w zakresie od 4,6 do 6,6 m3.

  • DS DS 3

Oto elektryczny crossover pochodzący ze stajni siostrzanej spółki z rodziny Citroena i Peugeot. DS3 to auto segmentu premium, co potwierdza jego bogate wyposażenie. Jeśli idzie o osiągi, mamy tu: 136 KM mocy i 260 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Maksymalny zasięg zgodny z normą WLTP dla DS3 wynosi 320 km.

  • HONDA e

Unikatowy charakter – na zewnątrz i totalny futuryzm wewnątrz – oto Honda e. Ten niewielki miejski samochód elektryczny całym sobą chce łączyć się z Tobą – zupełnie jak Twój telefon. Jak na malucha, elektryczna Honda może pochwalić się imponującym 154-konnym silnikiem, ale jest “typowym mieszczuchem, bo jego maksymalny dystans na jednym ładowaniu wynosi 220 km.

  • HYUNDAI Kona

Polimerowe akumulatory litowo-jonowe wysokiego napięcia w elektrycznym modelu Hyundai Kona gwarantują długą żywotność i imponujący zasięg, który wynosi 449 km. Elektryczna Kona to bardzo sympatyczny miejski crossover, który stylistyką przypomina francuskiego Citroena, ale właściwościami jezdnymi zdaje się wyprzedzać go o całą długość.

  • MAZDA MX-30

Najchętniej kupowany elektryczny SUV w Polsce. Za co pokochaliśmy ten model? Przede wszystkim za bezpieczeństwo, które potwierdzają testy NCAP a także za bogate wyposażenie, dostępne już w standardzie. Jeśli idzie o zasięg - elektryczna MX-30 jest typowym mieszczuchem, który na jednym ładowaniu przejedzie 200 km.

  • MINI MINI Electric

Elektryczny Mini to kultowy samochód o typowo brytyjskim charakterze i uroku. Troje drzwi i 4 miejsca nie pozostawiają złudzeń, że jest to znawca miejskich zakątków. Gokartowe właściwości jezdne sprawiają, że Mini w wersji elektrycznej to kwintesencja dynamiki i zwinności. Przyzwoity zasięg 253 km na jednym ładowaniu pozwoli na krótki wypad za miasto.

  • Nissan Leaf

Jeden z pierwszych samochodów, który tak dobitnie zaznaczył swoją obecność w segmencie elektromobilności. Wyposażony w najlepsze technologie wspierające inteligentną jazdę elektryczny Leaf jest autem bardzo przyjemnym w prowadzeniu. Akumulator o mocy 40 kWh pozwoli Ci przejechać do 270 km na jednym ładowaniu.

  • Opel Corsa

Elektryczna wersja niemieckiego malucha przypadnie do gustu miłośnikom klasycznych rozwiązań. Płyta podłogowa znana z Peugeota 208 czy DS3 i klasyczny wygląd nie zdradzają na pierwszy rzut oka zeroemisyjności elektrycznej Corsy. Auto ma do tego bardzo przyzwoity zasięg, bo przy akumulatorach naładowanych do pełna może przejechać 337 km.


Zeroemisyjny samochód – prawda czy fałsz?

Głównym zarzutem wobec samochodów elektrycznych jest stanowisko, które mówi o tym, że prąd, którym są napędzane, pozyskiwany jest z kopalnych źródeł energii, co zaś znaczy, że korzystanie z aut elektrycznych nie jest zeroemisyjne. Czy to prawda?

Kiedy zastanowimy się nad tym aspektem, możemy go łatwo odwrócić na korzyść: i samochodów elektrycznych, i środowiska, i naszych własnych oszczędności. Wystarczy rozsądne gospodarowanie naturalnymi zasobami, które nas otaczają.

Wybór własnej elektrowni słonecznej - instalacji fotowoltaicznej zmienia nasz sposób produkcji energii na odnawialną i przyjazną środowisku, a przy okazji opłacalną dla naszej kieszeni, ponieważ już po kilku latach możemy pozyskiwać prąd zupełnie za darmo.

Jeśli zatem produkujemy zieloną energię, to i nasz elektryczny samochód - dzięki inteligentnej przydomowej ładowarce - korzysta z prądu, którego produkcja nie wiąże się z emisją CO2 do atmosfery. Zatem: zeroemisyjność elektryków to teraz rzeczywistość.

Czytaj więcej o elektromobilności


Zapytaj o ofertę samochodów elektrycznych na wynajem!