Elektromobilność

ładowarki do samochodów elektrycznych

Rynek aut elektrycznych pędzi naprzód. Liczba aut na prąd rośnie z roku na rok. Z badań wynika, że pod koniec 2020 roku w Polsce zarejestrowano 17 121 elektrycznych samochodów osobowych a ponad połowa z nich to pojazdy w pełni elektryczne. Coraz większa popularność elektryków determinuje konieczność stworzenia infrastruktury do ich ładowania. I tu pojawia się OZE Biomar! W DNA naszej marki zapisana jest troska o środowisko, dlatego wraz z rozwojem rozwiązań ułatwiających korzystanie z odnawialnych źródeł energii wychodzimy naprzeciw potrzebom użytkowników samochodów elektrycznych. OZE Biomar oferuje rozwiązanie, które pozwala na jeszcze szybsze ładowanie i zmniejszenie kosztów przemieszczania się.

Zapytaj o szczegóły oferty

Ładowanie samochodów elektrycznych w domu - schemat elektromobilnościSchemat elektromobilności  - samochód elektryczny - wallbox - aplikacja

Inteligentne stacje ładowania - szybciej „do pełna"

Korzystanie z aut elektrycznych nadal wiążą się z obawą o ich zasięg oraz czas ładowania i dostępność infrastruktury. Gdzie naładować samochód elektryczny, gdy ruszamy w trasę? Sieć szybkich stacji ładowania samochodów elektrycznych dotyczy przede wszystkim dużych miast i autostrad. Jednak dostęp do własnej ładowarki aut „na baterie” jest teraz jeszcze łatwiejszy.

Poznaj szczegóły

Elektromobilność dla domu i firmy

Kompaktowe stacje ładowania możesz stosować zarówno w swoim domu, jak i w biznesie: na parkingu biurowca, w hali garażowej nowego osiedla czy przed wielkopowierzchniowym sklepem. Wygodne planowanie ładowania, równoważenie obciążenia i dzielenie się energią pozwoli na optymalne wykorzystanie mocy przez wszystkie podłączone elektryki.


Zamów fotowoltaikę wraz z ładowarką do samochodu elektrycznego.

Skontaktuj się z nami:


Stacja ładowania Wallbox Pulsar od OZE Biomar

Kompaktowa, wszechstronna domowa ładowarka samochodów elektrycznych o podwyższonej prędkości ładowania pozwala na wybór mocy aż do 22 KW. Wallbox Pulsar umożliwia zdalną komunikację dzięki Bluetooth i Wi-Fi. Prosta instalacja i intuicyjna obsługa oraz zdalne zarządzanie urządzeniem sprawia, że ładowanie elektrycznego auta jest tak proste, jak ładowanie telefonu.

Wallbox - ładowarki do samochodów elektrycznychStacja ładowania samochodów elektrycznych Wallbox Pulsar

Zgrany duet: fotowoltaika i ładowarka do elektryka

Wyobraź sobie, że Twoja domowa instalacja fotowoltaiczna produkuje prąd, którym zasilasz samochód elektryczny. Dzięki temu połączeniu zeroemisyjna mobilność przestaje być teorią, a darmowe ładowanie wygodne i praktycznie darmowe.

Inteligentne ładowanie auta elektrycznego prądem z domowej instalacji fotowoltaicznej jest o wiele bardziej opłacalne niż korzystanie z publicznych ładowarek. Ponadto samochód elektryczny staje się swoistym “magazynem energii”, dlatego nie trzeba się martwić o zwrot energii do sieci i ponowne jej odzyskiwanie.

Obejrzyj live, jak ładuje się auto

Ładowanie samochodu elektrycznego możesz monitorować na 3 sposoby: za pomocą aplikacji w telefonie, platformy na komputerze a nawet przez smartwatch. Oprogramowanie pozwala na planowanie ładowania, analizę zużycia energii, zarządzanie wieloma ładowarkami oraz obciążeniem czy ładowanie w miejscach publicznych dzięki zintegrowanym płatnościom.

Ładowarki aut elektrycznych – ekologia pod ręką

Rozwój elektromobilności to fakt. Z badań przeprowadzonych przez organizację Transport & Environment2 wynika, że auta elektryczne w Europie emitują średnio prawie 3 razy mniej CO2 niż porównywalne samochody napędzane benzyną i olejem napędowym. Świadomość, jakie korzyści dla środowiska niesie korzystanie z samochodów z silnikami elektrycznymi jest coraz większa.

Domowe ładowarki do samochodów elektrycznych

Ile kosztuje ładowarka do samochodu elektrycznego?

Używanie inteligentnych ładowarek pozwala zminimalizować koszty. Software dobiera program ładowania, który będzie korzystał z niższych stawek za energię elektryczną. Dzięki monitorowaniu systemu unikniesz kosztownych modernizacji infrastruktury elektrycznej a efektywne wykorzystanie mocy to także oszczędność czasu.

Zapytaj o wycenę ładowarki do EV


Samochód elektryczny w zasięgu ręki

Szukasz alternatywy w korzystaniu z samochodów? Nie kupuj – wynajmij! Wynajem oraz leasing samochodów elektrycznych oferuje firma Carsmile – twórca pierwszej na polskim rynku platformy, która umożliwia korzystanie z damochodów elektrycznych w formie subskrypcji. W ofercie znalazły się m.in. Nissan Leaf, Audi e-tron czy Renault Zoe.

Zobacz dostępne modele i sprawdź ceny:

Jak działa wynajem długoterminowy samochodów? Czytaj więcej