OZE BIOMAR - Odnawialne Źródła Energii

Ponad 13 lat na rynku fotowoltaiki w Polsce

Działalność naszej firmy rozpoczęła się ponad 13 lat temu, od niewielkiego przedsiębiorstwa lokalnego, zajmującego się instalacjami fotowoltaicznymi. Z biegiem lat, przy współpracy z firmami partnerskimi z całej Polski, poszerzyliśmy obszar naszego działania, z powodzeniem wykonując montaż instalacji fotowoltaicznych – jako wykonawca lub podwykonawca, także w wielu postępowaniach publicznych. Nasze sukcesy to także rola generalnego wykonawcy farm fotowoltaicznych w wielu krajach Unii Europejskiej. Jako jedna z najstarszych w Polsce firm z branży fotowoltaicznej wyróżniamy się ilością realizacji oraz jakością wykonanych prac, co potwierdzają liczne referencje i opinie Klientów. OZE-Biomar została laureatem plebiscytu TOP Produkt Pomorza w 2017 roku w kategorii Usługi przeprowadzonego pod Patronatem Marszałka woj. pomorskiego.

Obecnie, dzięki rozbudowie struktur sprzedaży oraz własnych ekip instalatorskich, zasięg naszych realizacji obejmuje obszar całego kraju. Nasze zespoły techniczne tworzą instalatorzy posiadający niezbędną wiedzę, uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji instalacji odnawialnych źródeł energii, w tym fotowoltaiki, magazynów energii i pomp ciepła. Właściwe zaprojektowanie, wykonanie oraz montaż instalacji fotowoltaicznych, zgodnie z normami budowlanymi i zaleceniami producentów paneli fotowoltaicznych i inwerterów, jest objęte gwarancją jakości OZE-Biomar.

Już od ponad 13 lat elektrownie słoneczne od OZE BIOMAR dostarczają darmową i ekologiczną energię elektryczną polskim rodzinom, przedsiębiorcom oraz rolnikom. Jako jedna z najstarszych w Polsce firm z branży fotowoltaicznej wyróżniamy się doświadczeniem, ilością zrealizowanych przydomowych elektrowni słonecznych oraz jakością wykonanych prac, co potwierdzają liczne referencje i opinie naszych Klientów. Dziękujemy za zaufanie!

5 miejsce na polskim rynku fotowoltaiki w 2019

Lata 2019 - 2020 to czas intensywnego rozwoju oraz ponad trzykrotnego wzrostu zainstalowanej mocy fotowoltaiki w OZE BIOMAR. W opublikowanych  w czerwcu 2020 r. badaniach statystycznych na łamach ósmej edycji raportu Instytutu Energetyki Odnawialnej "Rynek Fotowoltaiki w Polsce 2020", firma OZE Biomar S.A. uzyskała 5 miejsce na polskim rynku fotowoltaiki w 2019 pod względem zainstalowanej mocy instalacji fotowoltaicznych wśród wszystkich firm biorących udział w badaniu rynku. W rezultacie udział OZE BIOMAR w rynku PV w Polsce w 2019 roku wyniósł prawie 6%.

OZE-Biomar na 5 miejscu w Polsce

Raport "Rynek Fotowoltaiki w Polsce 2020" powstał we współpracy z firmami z branży jako efekt szczegółowego badania rynku. Patronat honorowy nad raportem objęło Ministerstwo Klimatu, Ministerstwo Rozwoju, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Związek Banków Polskich. OZE BIOMAR została partnerem tegorocznego raportu.


Czym się zajmujemy?

OZE-Biomar S.A. świadczy usługi w obszarze odnawialnych źródeł energii. Oferujemy kompleksowe rozwiązania i profesjonalne wsparcie na każdym etapie inwestycji w fotowoltaikę. Nasz wykwalifikowany zespół projektantów przygotowuje projekty instalacji fotowoltaicznych w oparciu o najwyższej jakości komponenty. Są to sprawdzone, nowoczesne technologie – materiały trwałe, bezawaryjne i wydajne, które gwarantują wieloletnie, maksymalne uzyski darmowej energii słonecznej, przynosząc realne oszczędności. Stawiamy na renomowanych światowych producentów najwyższej jakości modułów fotowoltaicznych oraz inwerterów. Pracujemy na panelach fotowoltaicznych z co najmniej 25 letnią gwarancją, udzielamy też gwarancji na montaż oraz przyłączenie fotowoltaiki do sieci energetycznej.

Zajmujemy się projektowaniem oraz kompleksową realizacją wszystkich rodzajów instalacji fotowoltaicznych dla firm, gospodarstw rolnych, administracji oraz dla domu. Z sukcesem przygotowujemy i realizujemy duże projekty inwestycyjne, związane z budową farm fotowoltaicznych. 


Zakres usług:

 • bezpłatny audyt,
 • właściwy dobór mocy instalacji oraz komponentów instalacji fotowoltaicznej oraz pomp ciepła,
 • projektowanie,
 • wsparcie w pozyskaniu wybranej formy finansowania,
 • dostawa kompletnego zestawu instalacji fotowoltaicznej i pompy ciepła,
 • montaż urządzeń przez wykwalifikowanych instalatorów,
 • przeprowadzenie szkolenia technicznego z obsługi instalacji,
 • przygotowanie pełnej dokumentacji do zakładu energetycznego,
 • gwarancja na montaż i komponenty,
 • monitoring pracy instalacji fotowoltaicznej,
 • serwis instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła;

Dlaczego OZE-Biomar?

 • własna sieć ekip monterskich – instalatorów, w całej Polsce;
 • sieć doradców oraz autoryzowanych przedstawicieli, w całym kraju;
 • ponad 170 MWp zainstalowanej mocy, w zrealizowanych instalacjach;
 • liczne referencje potwierdzające profesjonalizm i bogate doświadczenie;
 • stabilna i bezpieczna firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku;
 • zespół inżynierów, projektantów, techników i specjalistów z branży OZE oraz energetyki;
 • wyłącznie sprawdzone rozwiązania oraz komponenty najwyższej jakości;
 • kompleksowa obsługa procesu inwestycyjnego – doradztwo finansowe;
 • gwarancja szybkiego montażu instalacji fotowoltaicznej;
 • sprawna i skuteczna obsługa serwisowa klienta;
 • współpraca z najważniejszymi instytucjami finansowymi w Polsce, w zakresie finansowania zakupu instalacji fotowoltaicznych.

Misja, wizja i wartości OZE BIOMAR

Głównym celem zespołu OZE-Biomar jest utrzymanie pozycji konkurencyjnego i rzetelnego partnera biznesowego, który oferuje produkty, usługi i technologie wyłącznie najwyższej jakości.

Mamy świadomość, że nasz profesjonalizm to zadowolenie naszych klientów, a co za tym idzie - sukces nasz, naszych pracowników i wszystkich naszych kontrahentów.

Jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów i kontrahentów, a na rynku konkurujemy na zasadach fair play.

Bardzo ważna jest dla nas jakość – zarówno produktów, jak i świadczonych przez nas usług.

Prowadzimy zrównoważone działania na rzecz ochrony środowiska, ograniczenia emisji CO2 oraz propagowania postaw proekologicznych – to ważna misja naszej firmy.

 

Biomar odnawialne źródła energii - Ekologia i komfort