Zostań Partnerem OZE Biomar

Zwiększ skuteczność sprzedaży fotowoltaiki

Kreujemy standardy rynkowe i tworzymy nową jakość na rynku fotowoltaiki w Polsce. Stworzyliśmy atrakcyjny model biznesowy oparty o najwyższe standardy współpracy partnerskiej i jakości obsługi posprzedażowej Twoich klientów. Rozumiemy potrzeby polskich przedsiębiorców, dlatego nasz program partnerski przygotowaliśmy na elastycznych i przemyślanych rozwiązaniach, dzięki którym osiągniesz sukces i zapewnisz swojej firmie stały i wysoki zysk, a także pewność długotrwałej współpracy i wysokie prowizje przez cały rok, mimo zmian w systemie prosumenckim w 2022 r.

Współpraca z OZE Biomar to dostęp do szerokiej oferty produktowej fotowoltaiki, magazynów energii, systemów grzewczych i ładowarek do samochodów elektrycznych w atrakcyjnych cenach bazowych.

Zapytaj o szczegóły

Leasing fotowoltaiki, oblicz koszty prądu i zysk z inwestycji

W OZE Biomar wiemy, że najważniejszym ambasadorem marki są zadowoleni Klienci. Klienci cenią indywidualne podejście, sprawność i kompleksowość działania, terminowość realizacji, a także profesjonalną i skuteczną obsługę i serwis gwarancyjny. Już od ponad 13 lat dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości technologię i sprawdzone rozwiązania, dzięki którym nieustannie jako profesjonalny wykonawca systemów fotowoltaicznych budujemy i utrzymujemy wysoki wskaźnik satysfakcji i obsługi Klienta.

Skontaktuj się z nami


 

Dlaczego warto współpracować z nami?

Rozwijaj swój biznes i zarabiaj pod szyldem OZE Biomar!

 

 

1 powód by korzystać z bilansowania energii 1:1

DUŻA ILOŚĆ ZLECEŃ

Z OZE Biomar masz pewną przyszłość, mimo zmian w systemie rozliczeń prosumentów!

Mamy alternatywę dla obecnego systemu rozliczeń prosumentów net-billing! Naszym Partnerom udostępniamy wyjątkową możliwość oferowania swoim klientom rewolucyjnej usługi BILANSOWANIA energii 1:1. Dzięki usłudze Twoi Klienci skorzystają z najbardziej atrakcyjnego na rynku systemu rozliczeń zielonej energii.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej Sunrise Energy, która w swoim portfelu posiada spółkę obrotu energią elektryczną - markę Enelogic.
Już dziś w naszej ofercie udostępniamy usługę Bilansowanie 1:1 i odkup energii z fotowoltaiki dla firmDzięki temu zmiany w systemie rozliczeń i koniec opustów nie muszą oznaczać mniejszej ilości umów w przyszłości.

 

2 powód by korzystać z bilansowania energii z fotowoltaiki

DORADZTWO, NARZĘDZIA, WSPARCIE

Otrzymasz pełne wsparcie sprzedaży, produktowe i merytoryczne, narzędzie webowe do wycen oraz dedykowanego opiekuna w Twoim regionie, a do tego startowy pakiet materiałów marketingowych dla całego zespołu sprzedawców. W OZE Biomar masz dostęp do pełnej palety produktów, oferty finansowej oraz rozwiązań dla wszystkich segmentów rynku PV. Oferowany asortyment obejmuje m.in. instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii i ładowarki do pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

 

 

3 powód by korzystać z bilansowania 1:1 z fotowoltaiki

PROWIZJA I WYPŁATA NA CZAS

Sprzedawaj i zarabiaj z najwyższymi prowizjami w branży!
Naszym partnerom oferujemy uczciwy system prowizyjny z regularnym rozliczeniem w umówionym terminie. Współpracując z nami otrzymasz korzystne cenniki bazowewysokie prowizje, dodatkowe systemy bonusowe i motywacyjne dla Twoich zespołów sprzedażowych uzależnione od kwartalnego wolumenu sprzedaży

 

 

3 powód by korzystać z bilansowania 1:1 z fotowoltaiki

ROZPOZNAWALNY BRAND

Dzięki współpracy z OZE Biomar otrzymujesz możliwość sprzedaży fotowoltaiki pod silnym i rozpoznawalnym brandem. OZE-BIOMAR S.A. jest jedną z wiodących, największych, a także najszybciej rozwijających się firm fotowoltaicznych w Polsce. Spółka buduje swoją pozycję na rynku od 11 lat, co daje unikalne doświadczenie, rozpoznawalność marki i pozwoliło zdobyć reputację solidnego partnera w obszarze fotowoltaiki.

 

Skontaktuj się z nami

 


Co nas wyróżnia, co proponujemy naszym klientom?

30 lat gwarancji
30 lat gwarancji
na wydajność ogniw fotowoltaicznych

Otrzymasz gwarancję na sprawność modułów

20 lat gwarancji
20 lat gwarancji

Polska gwarancja produktowa i polski serwis

Na sprawdzone moduły SELFA

Bilansowanie energii 1:1
Bilansowanie energii 1:1
Fotowoltaika bez strat

100% energii z fotowoltaiki

12 lat gwarancji
12 lat gwarancji

na falowniki

renomowanych producentów SolarEdge i Sofar Solar

Finansowanie
Finansowanie

Korzystne finansowanie fotowoltaiki

Współpracujemy z największymi bankami i instytucjami finansowymi

Bezpieczeństwo PPOŻ
Bezpieczeństwo PPOŻ

Wysoka jakość
montażu

W standardzie najwyższe normy bezpieczeństwa przeciwpożarowego 

Szybki montaż i przyłączenie
Szybki montaż i przyłączenie
Gwarancja szybkiego przyłączenia do sieci

Dostawa i montaż z własnego magazynu


Zapytaj o szczegóły współpracy!

Skontaktuj się z nami


 

BILANSOWANIE energii 1:1Bilansowanie energii 1:1

Mamy alternatywę dla obecnego systemu rozliczeń prosumentów net-billing! Naszym Partnerom udostępniamy wyjątkową możliwość oferowania swoim klientom rewolucyjnej usługi BILANSOWANIA energii 1:1. Dzięki usłudze Twoi Klienci skorzystają z najbardziej atrakcyjnego na rynku systemu rozliczeń zielonej energii. Sprawdź szczegóły.

30 lat gwarancji na sprawność modułów PV25 lat gwaracji na sprawność fotowoltaiki

Sprawdzony sprzęt renomowanych producentów. Twoi Klienci otrzymają 30 lat liniowej gwarancji producenta na sprawność modułów fotowoltaicznych. Liniowa gwarancja oznacza, że po tym okresie panele fotowoltaiczne wciąż będą efektywnie produkować darmowy prąd dla Twojego domu.

 

12 lat gwarancji na falownik10 lat gwarancji na falownik

Falownik jest sercem całej instalacji fotowoltaicznej. W OZE Biomar oferujemy w standardzie co najmniej 12 letnią gwarancję producenta na falownik (inwerter Sofar Solar). W przypadku zastosowania falowników SolarEdge oraz mikrofalowników Hoymiles – gwarancja również wynosi 12 lat. Nasze zestawy fotowoltaiczne komponujemy wyłącznie z podzespołów wytwarzanych przez renomowanych i sprawdzonych producentów.

 

 

Bezpieczeństwo i komfort

bezpieczeństwo instalacji PV

Aby zapewnić 100% bezpieczeństwo przeciwpożarowe stosujemy tylko sprawdzone i certyfikowane komponenty renomowanych producentów. W każdej naszej instalacji PV standardowo stosujemy najwyższe normy bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Doświadczeni projektanci instalacji PV dbają o prawidłowy dobór komponentów. Nasi instalatorzy są odpowiednio przeszkoleni i mają uprawnienia w zakresie fotowoltaiki z Urzędu Dozoru Technicznego.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku - zrealizowaliśmy setki inwestycji w kraju i za granicą. Posiadamy wysokie ubezpieczenie OC

 

Szybki montaż i zgłoszenie do sieci
Szybki montaż i przyłaczenie

Dostawę i montaż zamówionej instalacji fotowoltaicznej realizujemy z własnego magazynu niezwłocznie, w ustalonym z klientem terminie. Posiadamy dużą sieć własnych i współpracujących z nami ekip instalatorskich w całym kraju! Przygotujemy i przekażemy pełną dokumentację zgłoszeniową instalacji fotowoltaicznej do Operatora Sieci Dystrybucyjnej.

 

Darmowa konsultacja i wsparcieDarmowa konsultacja i audyt

Bez żadnych kosztów i zobowiązań przygotujemy pełną i profesjonalną wycenę Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Szczegóły współpracy