Fotowoltaika - Małopolska

Instalacje Fotowoltaiczne w województwie małopolskim

 

Fotowoltaika Małopolska- mapka instalacji fotowoltaicznych OZE Biomar

 

Fotowoltaika w Małopolsce

Fotowoltaika to coraz popularniejsze rozwiązanie, które pozwala na pozyskiwanie energii elektrycznej z promieni słonecznych. Wielu mieszkańców Małopolski zainstalowało panele fotowoltaiczne, by zmniejszyć wydatki na energię elektryczną i ogrzewanie swojego domu. Wszyscy, którzy postawili na energię słoneczną, wybrali także mniejszą zależność od krajowych dostawców energii elektrycznej. OZE Biomar zainstalował już ponad 6 MWp mocy fotowoltaiki w województwie małopolskim.

W Małopolsce coraz więcej osób decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych, ponieważ jest to doskonały sposób na oszczędzanie pieniędzy na rachunkach za prąd, a także na dbanie o środowisko naturalne. Mieszkańcy Krakowa, Nowego Sącza, Nowego Targu, Tarnowa, Bochni, Olkusza, Chrzanowa i okolic, którzy jeszcze nie korzystają z fotowoltaiki, rozważają zostanie prosumentem w nadchodzących latach. Fotowoltaika jest źródłem energii, które nie emituje żadnych szkodliwych substancji do atmosfery a dodatkowo wytwarzanie prądu z paneli fotowoltaicznych, pozwala zdecydowanie zmniejszyć rachunki za prąd.

Własna energia elektryczna z fotowoltaiki to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć swoje rachunki za prąd

Oferta na fotowoltaikę w Małopolsce

 

 

Fotowoltaika Małopolska - montaż paneli fotowoltaicznych -  OZE-Biomar

 

 

Szybki rozwój fotowoltaiki nie ominął także Małopolski. Moc przyłączona z fotowoltaiki do sieci elektroenergetycznej w Małopolsce od początku 2021 roku zwiększyła się ponad dwukrotnie. Jednak pomimo tego to właśnie Małopolska ma największy problem ze smogiem w Polsce.

Dotyczy to dużych i średnich miast ale także mniejszych miejscowości i wsi. W celu zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza w Małopolsce, władze regionalne oraz lokalne wprowadzają różne rozwiązania, m.in. promowanie ekologicznych źródeł energii, takich jak energia słoneczna. Fotowoltaika jako alternatywne źródło energii zmniejsza emisję zanieczyszczeń do atmosfery i poprawia jakości powietrza, co przyczynia się do lepszego zdrowia mieszkańców. Pozyskiwanie energii elektrycznej z promieniowania słonecznego i może być skutecznym sposobem na walkę ze smogiem w Małopolsce. Jest to technologia czysta i ekologiczna, która nie emituje szkodliwych zanieczyszczeń ani nie wytwarza odpadów. 

Dołącz do prosumentów w Małopolsce i oszczędzaj.  Sprawdź ofertę na instalacje fotowoltaiczne od OZE Biomar.

Darmowa wycena i audyt energetyczny

Skorzystaj z doświadczenia OZE Biomar. Na rynku fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii w Polsce jesteśmy od 12 lat. Sprawdź portfolio naszych realizacji w województwie małopolskim, mamy już wielu zadowolonych klientów w wielu miejscowościach Małopolski. Zobacz, jak przebiega montaż fotowoltaiki wykonany przez OZE Biomar.

OZE Biomar projektuje i montuje panele słoneczne w całej Polsce. Oferujemy także technologie współpracujące z fotowoltaiką takie jak: pompy ciepła, magazyny energii, kotły elektrodowe i ładowarki samochodowe. Nasz zespół zajmuje się całościową realizacją: audyt energetyczny, projekt instalacji i montaż. W wielu miejscowościach na terenie Małopolski wykonaliśmy już montaż pełnego pakietu energetycznego fotowoltaiki + pompy ciepła + magazynów energii.

Instalacje fotowoltaiczne - mapka realizacji OZE Biomar w Małopolsce 

Technologia pozyskiwania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego nieustannie się rozwija. Ciągłe udoskonalana przyczynia się do zwiększenia efektywności i sprawności oraz zmniejszenia kosztów produkcji. W ostatnich latach dokonano znacznych postępów w zakresie rozwoju technologii fotowoltaicznych, co przyczyniło się do zwiększenia ich popularności i dostępności dla szerokiego grona odbiorców.

Jednym z kluczowych obszarów rozwoju technologii fotowoltaicznych jest opracowywanie nowych, bardziej wydajnych i efektywnych paneli fotowoltaicznych. Obecnie na rynku dostępne są panele o różnej sprawności, a ich wydajność może sięgać nawet do 25%. Innym ważnym obszarem rozwoju jest opracowywanie nowych, trwalszych i odpornych na warunki zewnętrzne materiałów do produkcji paneli Ceny surowców energetycznych, takich jak ropa naftowa czy gaz ziemny, wpływają na atrakcyjność i opłacalność fotowoltaiki. W przypadku, gdy ceny surowców energetycznych są wysokie, alternatywne źródła energii, takie jak fotowoltaika, stają się jeszcze bardziej atrakcyjne i opłacalne dla odbiorców, ponieważ pozwalają one na uniezależnienie się od droższych źródeł energii i obniżenie rachunków za energię.

Własna elektrowania słoneczna przyniesie Ci duże oszczędności przez kolejne 30 lat. Zapytaj o koszt montażu instalacji fotowoltaicznej na obszarze województwa małopolskiego.

Skontaktuj się z nami

 

Fotowoltaika małopolskie

Instalacje Fotowoltaiczne OZE Biomar

 

 

Panele fotowoltaiczne małopolskie - dane realizacji OZE Biomar

 

 

 

Bezpieczne źródło energii dla Twojego domu!

Mamy już prawie 700 instalacji fotowoltaicznych zamontowanych w Małopolsce. Łącznie to ponad 5 MWp mocy. Przekłada się to na setki gospodarstw domowych i aż 30 realizacji dla firm które postawiły na odnawialne źródła energii. Tylko w Małopolsce systemy fotowoltaiczne zamontowane przez OZE Biomar ograniczają emisję dwutlenku węgla do atmosfery o ponad 4 tys. ton rocznie.

Ogrzewanie elektryczne z wykorzystaniem prądu wytworzonego przez panele słoneczne staje się coraz bardziej opłacalne. Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko gwarancja obniżenia rachunków, to także sposób na zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego dla Twojego domu lub firmy. 

Panele fotowoltaiczne przyczyniają się do zwiększenia stabilności sieci elektroenergetycznej, ponieważ produkuję energię elektryczną w miejscu jej zużycia. Tysiące mieszkańców Małopolski zdecydowało się na wykorzystanie energii odnawialnej słońca. Kolejne tysiące prosumentów z regionu Krakowa i okolic dołączy do nich w najbliższych latach.

Przyłącz się do transformacji energetycznej regionu Małopolski!

 

 

 

 


Sprawdź oszczędności jakie daje fotowoltaika w Twojej lokalizacji

Zapytaj o darmową wycenę i audyt energetyczny