Finansowanie instalacji fotowoltaicznej

Możliwości sfinansowania fotowoltaiki

OZE BIOMAR pomaga w finansowaniu zakupu własnej instalacji fotowoltaicznej dla domu, gospodarstwa rolnego lub firmy. Współpracujemy z największymi bankami i instytucjami finansowymi w Polsce, w tym: VeloBank, BNP Paribas, Santander Consumer Bank S.A., Millennium Leasing SA. Dzięki temu zakup instalacji fotowoltaicznej możesz sfinansować atrakcyjnym kredytem ratalnym, leasingiem operacyjnym lub pożyczką.

Zapytaj o szczegóły

Leasing instalacji fotowoltaicznej

Podpisując umowę realizacji instalacji fotowoltaicznej z OZE-BIOMAR otrzymujecie Państwo możliwość sfinansowania instalacji fotowoltaicznej na korzystnych warunkach, w procedurze uproszczonej, za pomocą leasingu operacyjnego Santander Consumer Bank S.A. Dzięki tej formie finansowania, inwestycja spłacana może być z bieżącej produkcji energii i dzięki temu przyniesie wymierne korzyści finansowe już w pierwszych miesiącach działania.

Leasing fotowoltaiki, oblicz koszty prądu i zysk z inwestycji

 

Więcej o leasingu na fotowoltaikę

Fotowoltaika w dogodnych ratach

OZE-BIOMAR we współpracy z Velo bank, BNP Paribas Santander Consumer Bank i Milenium leasing oferuje kredyt na fotowoltaikę. Korzystając z oferty sfinansować można nawet w 100% zakup systemu fotowoltaicznego lub magazynu energii. Oferta na finansowanie zakupu instalacji fotowoltaicznej - kredyt ratalny - skierowana jest do klientów indywidualnych i osób prowadzących działalność gospodarczą. 

Skontaktuj się z doradcami OZE Biomar i zacznij inwestycje już teraz.

Leasing fotowoltaiki, oblicz koszty prądu i zysk z inwestycji

 

Więcej o kredycie na fotowoltaikę

 


Napisz do nas lub umów sie na spotkanie z doradcą!

Zapytaj o finansowanie fotowoltaiki w 2023