Leasing i pożyczka na fotowoltaikę

Najlepsza oferta na rynku od OZE Biomar i Santander Leasing

Wspólnie z Santander Leasing chcemy zaoferować Państwu ofertę leasingu oraz pożyczki na panele fotowoltaiczne opartą na stałej stopie oraz stałym oprocentowaniu wynoszącym tylko 7,99%!

Zapytaj o ofertę i darmowy audyt

 

W OZE-BIOMAR staramy się oferować nie tylko najwyższej jakości usługi i produkty. Jesteśmy także świadomi wyzwań stojących przed naszymi klientami i staramy się wychodzić im naprzeciw. Instalacje fotowoltaiczne, w obliczu nawet kilkusetprocentowych wzrostów cen energii, stają się niezwykle opłacalne, jednak wymagają finansowania. Nie wszystkich w obecnych czasach stać na dość spore wydatki i nie każdy chce zaciągać kosztowne kredyty.

 

Stałe oprocentowanie 7,99%
Stałe oprocentowanie 7,99%

Stała stopa oprocentowania na niskim poziomie

5 lat - 60 rat
5 lat - 60 rat

sposób spłaty: raty miesięczne

Odzyskaj koszty
Odzyskaj koszty

Rata leasingowa jako koszt uzyskania przychodu

Podatek VAT także podlega odliczeniu
Promocyjne warunki
Promocyjne warunki

Atrakcyjne warunki finansowania

Oferta ważna tylko do końca marca

Oferta leasingowa pomoże wielu firmom, a także odbiorcom indywidualnym uniezależnić się od wysokich cen prądu i dzięki taniej energii z paneli fotowoltaicznych przyczyni się do stabilizacji i przewidywalności kosztów, zarówno w prowadzeniu biznesu, jak i gospodarstw domowych.


Szczegółowe wyliczenia i darmowy audyt

Skorzystaj z promocyjnej oferty leasingowej

 

Okres zwrotu z inwestycji we własne źródło energii

Szybki czas zwrotu z inwestycji w panele fotowoltaiczne zależy nie tylko od leasingodawcy i warunków, jakie oferuje, ale w dużej mierze od wykonawcy. Kluczowe znaczenie ma profesjonalny dobór komponentów i mocy instalacji PV oraz jej dopasowanie do wielkości zapotrzebowania na energię elektryczną przedsiębiorstwa (współczynnik autokonsumpcji energii elektrycznej).

Projekt instalacji musi uwzględniać m.in.

  • wielkość zużycia energii
  • profil zużycia energii elektrycznej w firmie
  • poziom autokonsumpcji energii (bieżące zużycie na potrzeby własne)
  • system czasu pracy przedsiębiorstwa
  • sezonowość produkcji

Optymalnie zrealizowana inwestycja w ciągu kilku lat spłaci się sama z oszczędności na rachunkach za prąd, bez angażowania własnych środków finansowych firmy (nawet bez uwzględnienia dopłat i państwowych programów wsparcia). Łatwo policzyć, że przez kolejne 20-25 lat panele fotowoltaiczne będą dostarczać prąd niemal za darmo. Po zakończeniu okresu leasingu cała wartość produkcji energii z fotowoltaiki stanowi czysty zysk przedsiębiorstwa! 

Darmowa kalkulacja i audyt