Fotowoltaika - Łódzkie

Instalacje Fotowoltaiczne w województwie łódzkim

 

Fotowoltaika Łódzkie - mapka instalacji fotowoltaicznych OZE Biomar

 

Fotowoltaika w regionie łódzkim

OZE Biomar zainstalował już 6 MWp mocy paneli fotowoltaicznych w województwie łódzkim. Wielu mieszkańców Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Sieradza, Zduńskiej Woli, Zgierza, Wielunia i okolic wybrało instalacje fotowoltaiczne, aby zmniejszyć wydatki na energię elektryczną i ogrzewanie swojego domu. Wszyscy, którzy postawili na energię ze słońca, wybrali mniejsze uzależnienie od krajowych dostawców energii elektrycznej. Duża część mieszkańców łódzkiego rozważa zostanie prosumentem i korzystanie z energii odnawialnej w przyszłości.

Energia ze słońca jest bardzo przewidywalna i łatwo policzyć ile energii można wyprodukować ze wskazanej lokalizacji. Średnia Ilość dni i godzin z dobrym nasłonecznieniem w Polsce jest podobna, dzięki temu można precyzyjnie dobrać wielkość zestawu fotowoltaicznego, który zaspokoi zapotrzebowanie gospodarstwa domowego na prąd.

To, czego nie możemy dokładnie policzyć i przewidzieć to koszt energii w przyszłości. W ostatnim czasie obserwujemy duże podwyżki cen u wszystkich sprzedawców energii elektrycznej. Ceny w przyszłości będą nadal rosły i jeszcze bardziej podnosiły koszt utrzymania domu.

Fotowoltaika zapewni Ci własną energię elektryczną i bezpieczeństwo energetyczne domu na co najmniej 30 lat.

Skontaktuj się i zapytaj o darmową wycenę.

 

 

Fotowoltaika Łódzkie - realizacje OZE-Biomar

 

Boom fotowoltaiczny nie ominął także województwa łódzkiego. Ilość instalacji fotowoltaicznych podwoiła się od stycznia 2021 roku. Pomimo tego ciągle jest wiele do zrobienia. W dalszym ciągu w województwie łódzkim najczęściej wybieranym sposobem ogrzewania domu jest gaz, węgiel lub pelet. Przez podwyżki cen tych surowców (nawet o 100%) dla wielu gospodarstw ogrzewanie domu stało się o wiele droższe niż w poprzednim sezonie grzewczym. Dołącz do prosumentów i sprawdź koszt instalacji PV oraz okres zwrotu inwestycji w zestaw fotowoltaiczny dla Twojego domu.

Darmowa wycena i audyt energetyczny

Na rynku fotowoltaiki i odnawialnych źródeł energii jesteśmy od ponad 12 lat. W wielu miejscowościach regionu łódzkiego mamy już zadowolonych klientów. Skorzystaj z doświadczenia naszych projektantów i monterów! Sprawdź portfolio naszych realizacji w województwie łódzkim. Zobacz, jak przebiega montaż zestawu PV wykonany przez OZE Biomar.

OZE Biomar projektuje i montuje fotowoltaikę w całej Polsce. Oferujemy także nowoczesne technologie współpracujące z fotowoltaiką takie jak: pompy ciepła, magazyny energii, kotły elektrodowe i ładowarki samochodowe. Nasz zespół zajmuje się całościową realizacją: od projektu do montażu. W wielu miejscowościach województwa łódzkiego wykonaliśmy już montaż pełnego pakietu energetycznego fotowoltaiki + pompy ciepła + magazynów energii.

Zobacz mapkę naszych instalacji fotowoltaicznych w regionie Łódzkim.

Producenci komponentów fotowoltaicznych ciągle pracują nad udoskonalaniem technologii i poprawą wydajności ogniw. Firmy takie jak JA Solar, AE Solar czy JinKO pracują nad tym, by moduły fotowoltaiczne osiągały coraz większe moce. Dzięki coraz mocniejszym modułom zapotrzebowanie energetyczne tego samego domu można pokryć zestawem zajmującym 2 razy mniejszą powierzchnię niż 3 lata temu.

Wytwarzanie energii elektrycznej z własnego zestawu fotowoltaicznego sprawi, że podwyżki cen energii i surowców przestaną być twoim zmartwieniem. Własna elektrownia na dachu lub przed domem zapewni Ci tanie ogrzewanie domu z nadwyżki wyprodukowanego, lub sprzedanego prądu. Swoim prądem zasilisz pompy ciepła, grzejniki elektryczne lub kotły elektrodowe. Proste i tanie grzejniki elektryczne staną się alternatywą dla kotła centralnego ogrzewania i będą jednocześnie ekologiczne i bezobsługowe. Drożejące surowce energetyczne: gaz, węgiel, pelet i drewno opałowe sprawiają, że inwestycja w fotowoltaikę będzie bardzo opłacalna. W połączeniu z magazynem energii fotowoltaika zapewni Ci jeszcze większe bezpieczeństwo energetyczne. 

Po okresie amortyzacji inwestycji zestaw fotowoltaiczny przyniesie Ci duże oszczędności przez kolejne dziesięciolecia. Sprawność technologii fotowoltaicznej to już co najmniej 30 lat. 

Skontaktuj się z nami

 

Województwo łódzkie

Instalacje Fotowoltaiczne OZE Biomar

 

 

Panele fotowoltaiczne Łódzkie - dane realizacji OZE Biomar

 

 

 

Bezpieczne źródło energii dla Twojego domu!

Mamy już ponad 800 instalacji fotowoltaicznych zamontowanych na terenie łódzkiego. Łącznie to ponad 6 MWp mocy. To setki gospodarstw domowych i ponad 30 dużych realizacji dla firm. Tylko na terenie łódzkiego systemy fotowoltaiczne zamontowane przez OZE Biomar ograniczają emisję dwutlenku węgla do atmosfery o ponad 5 tys. ton rocznie.

Ogrzewanie elektryczne z wykorzystaniem prądu pochodzącego z własnej elektrowni słonecznej stało się bardzo opłacalnym rozwiązaniem. Panele fotowoltaiczne to nie tylko gwarancja obniżenia rachunków, to także sposób na zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego dla Twojego domu lub firmy.

Z tego powodu tysiące mieszkańców województwa łódzkiego zdecydowało się na montaż instalacji fotowoltaicznej. Wiele tysięcy nowych prosumentów z regionu Łodzi i okolic dołączy do nich w najbliższej przyszłości.

Przyłącz się do transformacji energetycznej regionu Łódzkiego!

 

 

 

 


Sprawdź oszczędności jakie daje fotowoltaika w Twojej lokalizacji

Zapytaj o darmową wycenę i audyt energetyczny