#ObudźEnergię do... pomagania

Wybierz fotowoltaikę od OZE-Biomar
i wesprzyj Fundację „Akogo?” Ewy Błaszczyk

Wyniki spółki OZE-Biomar S.A. w okresie pierwszych 11 miesięcy 2021 roku

Profil działalności

Oferujemy kompleksowe rozwiązania fotowoltaiczne dla domów, przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży i od lat zajmujemy miejsce w pierwszej piątce największych firm fotowoltaicznych w Polsce.


Realizacje OZE-Biomar SA

Przewagą OZE-Biomar na dynamicznie rozwijającym się polskim rynku fotowoltaiki, jest ogromne doświadczenie - przez ponad 10 lat istnienia zrealizowaliśmy setki instalacji w całej Europie, o łącznej mocy ponad 170 MWp. Co więcej, od wielu lat z sukcesem realizujemy także duże projekty inwestycyjne współfinansowane w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych Unii Europejskiej, które wspierają rozwój odnawialnych źródeł energii, efektywność energetyczną i gospodarkę niskoemisyjną w wielu regionach Polski.

Podczas realizacji instalacji fotowoltaicznych bazujemy na sprzęcie i materiałach od renomowanych dostawców, zapewniających dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz co najmniej 25-letnią gwarancję wydajności pracy paneli PV.


Mapa realizacji instalacji fotowoltaicznychOze Biomar S.A. mapa realizacji

Cenimy sobie dobrą jakość i dbamy o naszych klientów. W ramach kompleksowej realizacji potrzeb klientów Spółka, należąca do polskiej grupy kapitałowej Sunrise Energy, skupiającej firmy działające w branży odnawialnych źródeł energii oraz energetyki, zapewnia dostęp do finansowania instalacji dostosowanego do specyficznych potrzeb każdego z segmentów. Posiadamy status pośrednika kredytowego KNF i pomagamy w imieniu klientów w obsłudze procesu pozyskania dofinansowań.


Zapisz się na newsletter inwestorski

Otrzymuj aktualne wiadomości i powiadomienia o działalności i planach OZE-Biomar