Fotowoltaika dla firm

Przełącz swój biznes na zieloną energię i oszczędzaj

Zainwestuj w fotowoltaikę i obniż znacząco koszty prowadzenia swojej firmy! Instalacja fotowoltaiczna to realnie niższe rachunki za energię elektryczną. Postaw na niezależność energetyczną. Zagwarantuj swojej firmie bezpieczną i pewną przyszłość.

Zapytaj o ofertę dla biznesu

Zielona energia elektryczna z fotowoltaiki może pokryć większoszą część zapotrzebowania Twojej firmy na prąd. Twoja własna elektrownia słoneczna to również gwarancja niezależności i obniżenia kosztów prowadzonej działalności w długim okresie. Bezpłatnie przeanalizujemy rachunki za prąd w Twojej firmie i dobierzemy rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić nawet do kilkunastu tys. złotych rocznie.

 

Bądź EKO, oszczędzaj i rozwijaj swoją firmę

Przyłącz się do transformacji energetycznej polskiej gospodarki - dołącz do EKO-Przedsiębiorczych i bądź o krok przed konkurencją!

Sposobem na optymalizację ponoszonych przez Twoją firmę kosztów jest własne źródło wytwórcze energii elektrycznej - instalacja fotowoltaiczna. Inwestycję w fotowoltaikę sfinansujesz korzystnym leasingiem, którego miesięczna rata będzie niższa niż Twój obecny rachunek za prąd. Chcesz poznać naszą ofertę dla biznesu? Skontaktuj się z nami, dołącz do EKO-Przedsiębiorczych!

Produkuj prąd z własnej elektrowni słonecznej

 

Korzyści z fotowoltaiki od OZE BIOMAR 

<h3>Szybki zwrot</h3>

Szybki zwrot

z inwestycji w fotowoltaikę

Koszt zakupu paneli fotowoltaicznych zwraca się już w 3 lata

<h3>Niezależność energetyczna</h3>

Niezależność energetyczna

Zostań producentem energii

Dzięki fotowoltaice unikniesz stale rosnących kosztów energii

<h3>Poprawa wizerunku</h3>

Poprawa wizerunku

Certyfikat EKO

Wybierając OZE inwestujesz w wizerunek Twojego Biznesu

<h3>Elastyczne finansowanie</h3>

Elastyczne finansowanie

Leasing operacyjny

Inwestycja w fotowoltaikę może być spłacana z bieżącej produkcji energii

<h3>Korzystne rozliczanie</h3>

Korzystne rozliczanie

Z zakładem energetycznym

Sprzedaż nadwyżki do przedsiębiorstwa obrotu energią

<h3>Bezpieczeństwo PPOŻ</h3>

Bezpieczeństwo PPOŻ

Wysoka jakość
montażu

W standardzie najwyższe normy bezpieczeństwa przeciwpożarowego 

<h3>30 lat gwarancji</h3>

30 lat gwarancji

Na wydajność
modułów PV

Gwarancja na wydajność i sprawność ogniw fotowoltaicznych na 30 lat

Finansowanie fotowoltaiki


Umów się na bezpłatną konsultację z doradcą energetycznym

Zapytaj o audyt i darmową wycenę instalacji PV dla swojej Firmy

 

 

Magazyn energii - niezależność energetyczna Twojego biznesu 

Rynek energii elektrycznej jest bardzo nieprzewidywalny - warto więc zabezpieczyć się przed wahaniami i wzrostem cen zakupu energii elektrycznej, inwestując w firmie w odnawialne źródło taniej energii. Instalacja fotowoltaiczna z układem magazynowania energii oraz funkcją awaryjnego źródła zasilania (EPS) pozwoli na inteligentne zarządzanie zgromadzoną energią w przypadku przerw w dostawach z sieci. System fotowoltaiczny od Biomar zapewni stabilną pracę w 5 elastycznych trybach. Zdalny monitoring instalacji fotowoltaicznej pozwoli Ci mierzyć przepływ energii oraz kontrolować bieżącą pracę instalacji z dowolnego miejsca na świecie! 

Większe bezpieczeństwo dostaw prądu

Zasilanie awaryjne: bezpieczeństwo i niezależność

Dzięki hybrydowej instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii od Biomar zabezpieczysz swój biznes przed przerwami w dostawach prądu. Magazyn energii do fotowoltaiki będzie pełnił funkcję bezpiecznego zasilania awaryjnego, dzięki czemu unikniesz strat spowodowanych przestojem w procesie produkcji. 

Większa autokonsumpcja

Większa autokonsumpcja, wyższe oszczędności

Instalacja fotowoltaiczna z magazynem energii to rozwiązanie, które pozwala produkować ekologiczną energię i wykorzystywać ją do użytku lokalnego w dwóch trybach. W trybie zasilania, w pierwszej kolejności wykorzystasz energię na bieżące potrzeby, a nadwyżki zostaną wykorzystane do naładowania akumulatora. 
Gdy korzystasz w firmie z taryfy dwustrefowej, gdzie wysokość stawki za energię czynną jest zależna od przedziału godzinowego, zmagazynowaną w akumulatorach energię wykorzystasz w godzinach z wyższą ceną za kWh.

lokata kapitału

 

Lokata kapitału i ograniczenie emisji CO2

Lokata kapitału w ekologiczne własne źródło energii elektrycznej uzupełnione o magazyn energii zwiększający autokonsumcję to w oczach Twoich Klientów inwestycja w nowe technologie, które pomagają chronić środowisko i ograniczać emisję CO2.

Zapytaj o ofertę fotowoltaiki z magazynem energii

 

Fotowoltaika dla firm od OZE-Biomar

Amortyzacja kosztów inwestycji

Jesteś przedsiębiorcą z sektora MSP, posiadającym status „małego płatnika”? Czy wiesz, że całą wartość inwestycji w instalację fotowoltaiczną możesz zamortyzować jednorazowo?
Twoja firma nie ma statusu małego płatnika? Nic nie szkodzi, możesz skorzystać ze standardowych odpisów amortyzacyjnych. Amortyzacja instalacji fotowoltaicznej jako środka trwałego wynosi 10 lat.

Finansowanie inwestycji

Wybierając Pakiete Energetyczny dla Firm od OZE Biomar, otrzymasz możliwość sfinansowania instalacji fotowoltaicznej na korzystnych warunkach, w uproszczonej procedurze, za pomocą leasingu operacyjnego największych banków i grup finansowych w Polsce: Millennium Leasing, Santander Leasing czy Idea Getin Leasing.

Dzięki takiej formie finansowania w połączeniu z tarczą podatkową, inwestycja w panele fotowoltaiczne może być spłacana z bieżącej produkcji energii, co przyniesie wymierne korzyści finansowe już w pierwszych miesiącach działania. Opłata początkowa leasingu i miesięczna rata stanowią koszt uzyskania przychodu.

Gwarantowana niezawodność i produktywność instalacji fotowoltaicznej

  • 30 lat gwarancji producenta na moduły fotowoltaiczne AE Solar (niemiecka gwarancja na wydajność ogniw fotowoltaicznych),
  • 12 lat gwarancji produktowej paneli fotowoltaicznych,
  • nawet 12 lat bezpłatnej gwarancji na falownik z możliwością przedłużenia (falowniki Sofar Solar i SolarEdge).

Zapytaj o darmową wycenę instalacji PV

 

Przeglądy eksploatacyjne instalacji fotowoltaicznej

Zalecamy wykonywanie przeglądów instalacji fotowoltaicznej raz na rok. Regularne serwisowanie zapewnia niezawodność i wydłuża okres eksploatacji. Wyjątkowa oferta diagnostyki i opieki serwisowej BiomarCARE zapewni Ci 100% bezpieczeństwa i maksymalne uzyski przez cały sezon. Wybierz pakiet przeglądów eksploatacyjnych dla Swojego biznesu.

Sprawdź pakiety eksploatcyjne