Mikrofalowniki Hoymiles

Wysoka sprawność. Pełna optymalizacja. 100% energii

Inteligentna technologia mikrofalowników

Mikroinwertery Hoymiles stanowią obecnie najbardziej efektywne rozwiązanie dla małych i średnich instalacji fotowoltaicznych. Ze względu na swoją kompaktową budowę oraz najnowsze rozwiązania technologiczne, wpływają na pracę całej instalacji fotowoltaicznej umożliwiając uzyskanie lepszych od 10% do 30% uzysków z instalacji fotowoltaicznej w porównaniu z instalacjami opartymi o falowniki łańcuchowe.

 

Schemat mikroinwerterów Hoymiles

 

 

Zalety Mikrofalowników Hoymiles

Elastycznosc mikrofalowników- piktogram

Elastyczność

Najlepsze rozwiązanie dla budynków posiadających dachy o skomplikowanej konstrukcji, wielospadowe, z oknami połaciowymi, lukarnami czy kominami i częściowo zacienionych. Mikrofalowniki montowane są bezpośrednio na dachu pod modułami fotowoltaicznymi

 

Rozbudowa instalacji piktogram

Łatwa rozbudowa instalacji

W przypadku instalacji opartych o mikrofalowniki, ich rozbudowa nie stanowi żadnego problemu. Całość pracuje na zasadzie plug-in. Nie musimy myśleć o przewymiarowaniu falownika łańcuchowego na wstępnym etapie inwestycji czy też zakupie dwóch falowników łańcuchowych w przypadku jej rozbudowy. Do każdego z mikrofalowników możemy podłączać różne modele modułów PV

 

Rozbudowa instalacji piktogram

 

Maksymalne Bezpieczeństwo

W instalacji fotowoltaicznej opartej o mikrofalowniki występuje napięcie DC maksymalnie do wysokości 60V oraz napięcie AC maksymalnie do 253V, czyli napięcia bezpieczne. W instalacjach fotowoltaicznych opartych na falownikach łańcuchowych napięcie DC może wynieść nawet 1000V czy też 1500V.

 

Rozbudowa instalacji piktogram

 

Kompleksowa gwarancja

Gwarancja na minimum 12 lat z opcjami jej wydłużenia do 25 lat.

 

Masz pełną kontrolę nad produkcją własnej energii

Instalacja fotowoltaiczna oparta na technologii mikrofalowników zarządza pojedynczymi modułami PV lub grupami modułów, co pomaga niwelować spadki efektowności pracy instalacji np. w czasie wystąpienia częściowego zacienienia. Częściowe zacienienie jednego modułu PV, np. poprzez zabrudzenia, liście czy chmury, nie powoduje obniżenia produktywności pracy całej instalacji. Mikrofalowniki wcześniej zaczynają pracować po wystąpieniu zacienienia, ale również wyłączają poszczególne niepracujące moduły, tak, aby pozostała część instalacji mogła pracować na 100% swoich możliwości w danych warunkach atmosferycznych. To powoduje, iż cała instalacja fotowoltaiczna może pracować od 10% do 30% bardziej wydajnie aniżeli instalacje fotowoltaiczne oparte o falowniki łańcuchowe.

 

 

Mikroinwertert Hoymiles kotrola

Dzięki rozbudowanej opcji monitoringu masz pełen obraz pracy całej instalacji fotowoltaicznej, łącznie z informacją jak pracuje każdy z modułów fotowoltaicznych. Umożliwia to na zbieranie pełnych danych jak pracuje instalacja, a także pozwala na szybkie zdiagnozowanie problemu z prawidłową pracą instalacji fotowoltaicznej, a co za tym idzie szybkie jego wyeliminowanie.

Kontrola mikrofalowników Hoymiles


Porównanie cech mikrofalowników i falowników łańcuchowych

tabela porównawcza mikrofalowniki Hoymiles

 


Zapytaj o szczegóły oferty

Nasz doradca przygotuje darmową wycenę Twojej instalacji