Pompy ciepła

Ekologiczny system grzewczy przyszłości

Wielofunkcyjna pompa ciepła to doskonała alternatywa dla drogich w użytkowaniu i nieefektywnych kotłów węglowych, olejowych, gazowych czy peletowych. Pompy ciepła pobierają darmową energię zawartą w powietrzu i wykorzystują ją do ogrzewania lub chłodzenia budynku oraz do całorocznego podgrzewania wody użytkowej (CWU).

Pompy ciepła NeoHeat

Pompy ciepła od Biomar potrzebują zaledwie 1 kW energii elektrycznej do wyprodukowania od 3 do 5 kW energii cieplnej, którą wykorzystają do kompletnego ogrzania budynku. Bezpieczeństwo użytkowania oraz bezobsługowość czynią pompy ciepła idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto wymienia lub modernizuje dotychczasowe źródło ogrzewania. W naszej ofercie, w wysokiej dostępności znajdują się urządzenia typu split i monoblok różnej wydajności. 

 

Wybierz pompę ciepła Daikin lub Neoheat i zyskaj pełną opiekę producenta,
5 letnią ochronę gwarancyjną i gwarancję profesjonalnego montażu w ciągu 30 dni!
 

Zapytaj o pompę ciepła z montażem w cenie

Pompa ciepła z montażem w cenie

W OZE Biomar, oprócz pomp ciepła DAIKIN znajdziesz również atrakcyjne ceny na powietrzne pompy ciepła Neoheat. Pompę ciepła Neoheat wyróżnia niskie zużycie prądu oraz szeroki zakres temperatury pracy, co zapewnia wysoką wydajność w trudnych warunkach pogodowych. Systemem ogrzewania możesz sterować zdalnie poprzez sieć WiFi i kontrolować dwa obiegi ciepła – ogrzewanie podłogowe i tradycyjne grzejnikowe. Pompy Neoheat to wysoka jakość i szybka dostępność. Producent uzyskał prestiżowy tytuł "Dobra Marka" w 2020r od redakcji Forum Biznesu. (Od kilkunastu lat przyznaje ona wyróżnienia najdynamiczniej rozwijającym się markom w poszczególnych branżach.)

Pompa ciepła idealnie współpracuje z instalacją fotowoltaiczną. Dzięki połączeniu fotowoltaiki z ekologiczną pompą powietrza Neoheat oraz rewolucyjnym bilansowaniem energii 1:1 od Biomar znacząco obniżysz koszty ogrzewania i energii elektrycznej w swoim domu!  

Montaż pompy ciepła przez instalatorów OZE Biomar

Porozmawiaj z naszym ekspertem i zamów pompę ciepła, a my zamontujemy ją w Twoim domu bez dodatkowych kosztów! Już dziś możesz zapobiec wysokim rachunkom za energię elektryczną w sezonie grzewczym. W sezonie letnim pompy ciepła mogą efektywnie ochłodzić Twój dom zapewniając komfort w upalne dni. Zdecyduj się na montaż nowoczesnej pompy ciepła od OZE Biomar!

5 lat gwarancji
5 lat gwarancji
Wydłużony okres gwarancji

Możliwość przedłużenia do 10 lat w przypadku pomp DAIKIN

Serwis do 24H
Serwis do 24H
Opieka producenta

Szybka reakcja serwisu producenta - do 24 godzin (dotyczy pomp DAIKIN)

Niskie koszty eksploatacji
Niskie koszty eksploatacji
Obniżenie kosztów eksploatacji domu

Koszty ogrzewania i CWU mogą spaść nawet czterokrotnie

Wysoka efektywność
Wysoka efektywność
Wysoka efektywność pracy urządzenia

Wysoki współczynnik COP pokazujący efektywność pompy ciepła

Brak emisji CO2
Brak emisji CO2
Pompa ciepła idealną alternatywą dla kotłów C.O.

Ogrzewanie budynku pompą ciepła to czyste powietrze w Twojej okolicy.

Komfort przez cały rok
Komfort przez cały rok
Wbudowana funkcja chłodzenia

Pompa ciepła zapewni komfort termiczny w domu zimą jak i latem

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
pożarowe i gazowe

Pompy ciepła są najbezpieczniejszym systemem grzewczym


Obniż koszty ogrzewania!

Zapytaj o szczegóły oferty na pompy ciepła

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła?

Pompy ciepła Daikin z montażem w cenie

Niskie koszty eksploatacji

Pompy ciepła w dużym stopniu przyczyniają się do znacznego obniżenia kosztów eksploatacji domu. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną koszty ogrzewania pomieszczeń i ciepłej wody użytkowej mogą spaść nawet czterokrotnie (w porównaniu do tradycyjnej instalacji centalnego ogrzewania, np. kotła gazowego czy kotła na węgiel). Korzystanie z pomp ciepła pozwala również obniżyć koszty konserwacji czy obsługi systemu. W nowych budynkach mieszkalnych odchodzą koszty budowy komina czy przyłącza gazowego.

Pompa ciepła i fotowoltaika - niskie koszty eksploatacji

Energooszczędny dom

Nasze pompy ciepła zaprojektowane są do pracy nawet w najmroźniejsze zimy. Dostarczą ciepło do Twojego domu przez cały sezon grzewczy, dbająć o niskie zużycie energii elektrycznej. To energooszczędne i ekologiczne produkty, które wykorzystują odnawialne źródło energii, jakim jest ciepło z otoczenia do ogrzewania budynku. Podczas pracy pompy ciepła zużywają mało energii elektrycznej. O energooszczędności świadczy wysoki współczynnik COP (coefficient of performance) pokazujący efektywność pompy ciepła, a także Certyfikat Technologii Energooszczędnej. Pompy ciepła od Biomar spełniają wysokie wymagania dotyczące parametrów energooszczędności urządzeń i instalacji.

 

Pompy ciepła + fotowoltaika to energooszczędny dom i niskie rachunki za ogrzewanie

Ograniczenie emisji CO2

Pompy ciepła są idealną alternatywą dla kotłów gazowych, węglowych czy peletowych, przyczyniając się do ograniczenia emisji CO2 do atmosfery. Urządzenia nie produkują dymu, popiołu, ani żadnych innych substancji szkodliwych dla środowiska. Ogrzewanie budynku pompą ciepła to czyste powietrze w Twojej okolicy.

Pompa Ciepła powietrze - woda i fotowoltaika doskonała kombinacja

Komfort przez cały rok

W okresie grzewczym powietrzne pompy ciepła przekazują energię z powietrza zewnętrznego do systemu ogrzewania i do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Natomiast latem dzięki wbudowanej funkcji chłodzenia, zapewniają komfort termiczny nawet w największe upały. Pompa ciepła jest jednym z najwygodniejszych systemów ogrzewania - nie wymaga od jej właściciela stałego nadzoru. Pompą ciepła możesz sterować i programować jej pracę zdalnie za pomocą smartfonu bądź intuicyjnego dotykowego panelu. Możesz ją również sparować i włączyć do systemu "inteligentnego domu".

Pompa ciepła i powietrze woda + fotowoltaika koszt instalacji

Bezpieczne użytkowanie

Pompy ciepła są bardzo bezpiecznym rozwiązaniem, gdyż w porównaniu do tradycyjnych domowych urządzeń grzewczych nie stanowią zagrożenia pożarowego, ani nie niosą ze sobą ryzyka zatrucia tlenkiem węgla lub ulatniania się gazu. Dzięki pompie ciepła możesz spać spokojnie. Nasze urządzenia cechuje także bardzo cicha praca, co wpływa korzystnie na poprawę komfortu życia.

Pompa Ciepła powietrze - woda- Bezpieczne użytkowanie

Fotowoltaika i pompa ciepła - doskonała kombinacja

Od pompy ciepła lepsze jest tylko jej połączenie z fotowoltaiką. Połączenie tych dwóch nowoczesnych ekologicznych technologii umożliwi Ci jeszcze szybszy zwrot inwestycji i całkowitą niezależność energetyczną. Coroczne podwyżki prądu nie będą na Tobie robić żadnego wrażenia. Pompy ciepła współpracujące z fotowoltaiką to najbardziej opłacalna kombinacja. Spore koszty inwestycyjne szybko się zwrócą i w dłuższym okresie pozwolą zaoszczędzić do kilkudziesięciu tysięcy złotych. 

Program Czyste Powietrze - dofinansowanie na pompę ciepła

Pompy ciepła z oferty Biomar spełniają wszystkie niezbędne warunki techniczne programu dofinansowań Czyste Powietrze! Program Czyste Powietrze to największy w Polsce program dofinansowań do zakupu pomp ciepła z montażem przeznaczony dla termomodernizowanych budynków. Budżet programu wynosi łącznie 103 miliardy zł. Celem programu jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery poprzez wymianę starego nieefektywnego źródła ogrzewania na ekologiczne. Właściciele lub współwłaściciele budynków mieszkalnych jednorodzinnych, których dochód nie przekracza 100 000 złotych rocznie mogą starać się o dofinansowanie na zakup pompy ciepła w maksymalnej wysokości 9000 zł. Beneficjenci o podwyższonym poziomie dofinansowania mogą liczyć na maksymalną kwotę o wysokości 18 000 zł.

Dowiedz się więcej o programie Czyste Powietrze oraz sprawdź pozostałe formy dotacji i finansowania zakupu pompy ciepła.

Zapytaj o pompę ciepła z gwarancją montażu w 30 dni


Zdecyduj się na pompę ciepła od OZE Biomar

1. Kwestionariusz doboru
1. Kwestionariusz doboru
Pozwoli nam precyzyjnie dobrać urządzenie
2. Podpisanie umowy
2. Podpisanie umowy
Podpisanie umowy z przedstawicielem OZE Biomar
3. Wizja lokalna technika
3. Wizja lokalna technika
Wizyta technika (o ile okaże się wymagana) pozwoli dokładnie dobrać i dopasować komponenty
4. Zamówienie armatury
4. Zamówienie armatury
Po wizji lokalnej możemy zamówić pompę ciepła i potrzebną armaturę
5. Dostawa armatury
5. Dostawa armatury
Zamówione urządzenie i armatura dotrze na miejsce do 14 dni
6. Umówienie montażu
6. Umówienie montażu
Ustalimy najszybszy możliwy dzień montażu urządzenia
7. Montaż pompy ciepła
7. Montaż pompy ciepła
Montaż pomp ciepła można przeprowadzić w ciągu 1 dnia
8.Uruchomienie i szkolenie
8.Uruchomienie i szkolenie
Autoryzowane uruchomienie pompy ciepła i szkolenie z obsługi urządzenia
9. Eksploatacja
9. Eksploatacja
Wysokoefektywna pompa ciepła zaczyna pracować obniżając koszty ogrzewania domu

Pompy ciepła z gwarancją do 10 lat


Pompy ciepła powietrze woda - monoblok

Pompa ciepła powietrze woda - monoblokowa

Więcej

Pompy ciepła powietrze woda - split

Pompa ciepła powietrze woda - split

Więcej

Więcej o działaniu pompy ciepła i współdziałaniu pomp ciepła z fotowoltaiką  znajdziesz tutaj