Kredyt na fotowoltaikę

Wysoka inflacja, rosnące ceny prądu – to idealny moment by zapewnić sobie własne, tanie źródło energii.  Zabezpiecz swoje finanse i przejdź na zieloną energię. Koszt jednej raty wynosić będzie mniej, niż obecnie płacisz za prąd! Wybierz kredyt w wariancie, który odpowiada Twoim potrzebom.

Zapytaj o szczegóły oferty

Kredyt na fotowoltaikę

 

Jeśli chcesz przejść na fotowoltaikę, lecz nie masz środków potrzebnych na pokrycie całego kosztu inwestycji możesz wybrać ekologiczną, tanią energię prosto ze słońca wraz z kredytem ratalnym. W obliczu ciągłych podwyżek cen energii elektrycznej to idealne rozwiązanie – będziesz posiadać niezależny, tani i ekologiczny prąd z własnego źródła, a rata za fotowoltaikę będzie wynosiła mniej od Twoich obecnych rachunków!

Nie czekaj, wybierz tani prąd z fotowoltaiki w specjalnej ofercie kredytowej.


Fotowoltaika na kredyt 

Zapytaj o szczegóły oferty kredytowej z odroczeniem płatności


Kredytowanie fotowoltaiki

Wygodny sposób na finansowanie zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej

Wiele osób poważnie rozważa zmianę źródła prądu na ekologiczne, jednak przeszkodą mogą być środki wymagane na przeprowadzenie inwestycji. Mimo, że obecnie fotowoltaika dla domu zwraca się już w kilka lat, a okres ten skraca się wobec obecnych podwyżek cen prądu, nadal oznacza to jednorazowy wydatek na poziomie od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę, która pozwoli każdemu cieszyć się własną instalacją, płatności rozkładając na wygodne i opłacalne raty.

Dzięki temu rozwiązaniu możesz pokryć nawet w 100% koszt zakupu systemu fotowoltaicznego, lub instalacji PV z magazynem energii. A to wszystko bez angażowania własnych środków. Współpraca OZE Biomar z największymi bankami w Polsce pozwala na wygodne dopasowanie warunków do indywidualnych potrzeb. 

Jeśli chcesz skorzystać z finansowania fotowoltaiki za pomocą kredytu bankowego, wystarczy, że skontaktujesz się z doradcą, z którym dobierzesz odpowiednią instalację. Specjaliści OZE Biomar już podczas jednej wizyty wybiorą optymalną moc i miejsce na montaż modułów fotowoltaicznych, a także dopasują pozostałe komponenty instalacji PV. Następnie Twój doradca wypełni wraz z Tobą wniosek kredytowy i pomoże dopełnić wszelkich formalności. 

Zamontuj fotowoltaikę już teraz i obniż rachunek za energię elektryczną do minimum.

Zapytaj o szczegóły