Fotowoltaika - Dolnośląskie

Instalacje Fotowoltaiczne w województwie dolnośląskim

 

Fotowoltaika Dolnośląskie - mapka instalacji fotowoltaicznych OZE Biomar

 

Fotowoltaika w województwie dolnośląskim

OZE Biomar zainstalował już 10 MWp mocy instalacji fotowoltaicznych w województwie dolnośląskim. Wielu mieszkańców Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry, Zgorzelca, Kłodzka, Głogowa i okolic zaczęło korzystać z odnawialnych źródeł energii, by zmniejszyć rosnące opłaty za energię elektryczną i zminimalizowac koszty ogrzewania domu.

Ci, którzy postawili na energię ze słońca, już wygrali. Uruchomienie instalacji fotowoltaicznej oznacza dla nich mniejsze uzależnienie od dostawców energii elektrycznej i mniejsze narażenie na cykliczne podwyżki cen prądu, jakie nas czekają w przyszłości. Tysiące mieszkańców dolnośląskiego, którzy jeszcze nie korzystają z energii słonecznej, rozważa zostanie prosumentem w najbliższej przyszłości. Energia generowana przez panele fotowoltaiczne jest przewidywalna i łatwo policzyć ile prądu można wyprodukować ze wskazanej lokalizacji. Średnia Ilość godzin słonecznych w ciągu roku nie zmienia się, dzięki czemu można z dokładnością dobrać moc instalacji fotowoltaicznej, która zaspokoi zapotrzebowanie gospodarstwa domowego na prąd. Dodatkowym czynnikiem zwiększającym popularność fotowoltaiki są wzrastające ceny energii elektrycznej. Prognozowane duże podwyżki stawek za 1 kWh powodują, że zwrot kosztów montażu instalacji fotowoltaicznej jest krótszy niż jeszcze rok temu, mimo zmiany zasad rozliczania od 1 kwietnia. Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy sposób na walkę z inflacją i gwarancja bezpieczeństwa energetycznego.

2022 jest rokiem dużych podwyżek cen u wszystkich sprzedawców energii elektrycznej. Nie możemy przewidzieć dokładnych kosztów za kWh energii w przyszłym roku, a tym o bardziej w kolejnych latach, ale wszystkie prognozy wskazują na dalsze duże wzrosty cen. Będzie to znacznie podnosić koszt utrzymania domów i mieszkań.

Bezpieczeństwo energetyczne na co najmniej 30 lat zapewni Ci fotowoltaika. Własna energia elektryczna obniży wydatki także na ogrzewanie domu.

Skontaktuj się i zapytaj o darmową wycenę.

 

Wybierz ponad 13 letnie doświadczenie
OZE Biomar

Sprawdź korzyści współpracy z nami

30 lat gwarancji
30 lat gwarancji
na wydajność ogniw fotowoltaicznych

Otrzymasz gwarancję na sprawność modułów

20 lat gwarancji
20 lat gwarancji

Polska gwarancja produktowa i polski serwis

Na sprawdzone moduły SELFA

Bilansowanie energii 1:1
Bilansowanie energii 1:1
Fotowoltaika bez strat

100% energii z fotowoltaiki

12 lat gwarancji
12 lat gwarancji

na falowniki

renomowanych producentów SolarEdge i Sofar Solar

Finansowanie
Finansowanie

Korzystne finansowanie fotowoltaiki

Współpracujemy z największymi bankami i instytucjami finansowymi

Bezpieczeństwo PPOŻ
Bezpieczeństwo PPOŻ

Wysoka jakość
montażu

W standardzie najwyższe normy bezpieczeństwa przeciwpożarowego 

Szybki montaż i przyłączenie
Szybki montaż i przyłączenie
Gwarancja szybkiego przyłączenia do sieci

Dostawa i montaż z własnego magazynu

Wycena fotowoltaiki z montażem


Fotowoltaika Dolnośląskie- realizacje OZE-Biomar

 

Boom na fotowoltaikę już dawno dotarł do województwa dolnośląskiego. Ilość zainstalowanych paneli fotowoltaicznych podwoiła się od stycznia 2021 roku. W dalszym ciągu pozostało wiele do zrobienia i wiele domów i firm czeka na modernizacje i przejście na odnawialne źródła energii. Jeszcze niedawno w województwie dolnośląskim najczęściej wybieranym sposobem ogrzewania domu był gaz, węgiel lub pelet. Przez podwyżki cen tych surowców przekraczające często 100%, dla wielu gospodarstw ogrzewanie domu stało się o wiele droższe niż w poprzednich latach. Nadchodzący sezon grzewczy 2022/2023 spędza sen z powiek wielu mieszkańcom Dolnego Śląska.

Dołącz do transformacji energetycznej i zacznij korzystać z taniej energii z odnawialnych źródeł. Energia słoneczna zasili wszystkie Twoje urządzenia elektryczne, a jeżeli dobierzesz odpowiednio duży zestaw to nadprodukcji energii starczy także na sezon grzewczy. Nadwyżkę energii w postaci kwoty zgromadzonej na koncie prosumenckim przeznaczyć możesz na ogrzewanie w sezonie grzewczym lub klimatyzację w okresie upałów.

Sprawdź koszt instalacji fotowoltaicznej. Zapytaj jaki jest aktualny okres zwrotu inwestycji w zestaw fotowoltaiczny dopasowany do zapotrzebowania energetycznego Twojego domu.

Darmowa wycena i audyt energetyczny

 

Na rynku odnawialnych źródeł energii jesteśmy już ponad 12 lat. W wielu miastach i miejscowościach Dolnego Śląska mamy już zadowolonych klientów. Skorzystaj z doświadczenia naszych projektantów i monterów! Sprawdź portfolio naszych realizacji na Dolnym Śląsku. Zobacz, jak przebiega montaż paneli fotowoltaicznych wykonany przez OZE-Biomar.

OZE Biomar projektuje i montuje fotowoltaikę w całej Polsce. Oferujemy także nowoczesne technologie współpracujące z fotowoltaiką takie jak: pompy ciepła, magazyny energii, kotły elektrodowe i ładowarki samochodowe. Nasz zespół zajmuje się całościową realizacją: od projektu do montażu. W wielu miejscowościach na Dolnym Śląsku wykonaliśmy już montaż pełnego pakietu energetycznego fotowoltaiki + pompy ciepła + magazynów energii. Zamów projekt instalacji fotowoltaicznej i zapytaj o darmową wycenę instalacji. Dajemy niezależność eneretyczną dla klientów indywidualnych i dla firm.

Zobacz mapkę naszych instalacji fotowoltaicznych w regionie Dolnego Śląska.

Najwięksi producenci komponentów fotowoltaicznych z roku na rok udoskonalają swoje produkty. Unowocześniana technologia budowy modułów fotowoltaicznych i zastosowanie nowych materiałów powoduje, że instalacje fotowoltaiczne osiągają coraz większą sprawność. Poprawia się wydajność ogniw a panele osiągają coraz większe moce. Nowe produkty tych samych producentów JA Solar, AE Solar Jinko, Viessmann mają większą moc w porównaniu do ich poprzedników sprzed 2 lat. Dzięki temu zestawy fotowoltaiczne zajmują coraz mniejszą powierzchnię na dachu lub gruncie.

Wytwarzanie prądu z własnego zestawu PV sprawi, że nie odczujesz podwyżek cen energii i surowców. Drożejący prąd przestanie spędzać Ci sen z powiek. Elektrownia słoneczna na dachu lub przed domem zapewni Ci tanie ogrzewanie domu z nadwyżki wyprodukowanego prądu.  Nadwyżką z depozytu prosumenckiego pokryjesz koszt zasilenia prądem pompy ciepła, grzejników elektrycznych lub kotłów elektrycznych. 

Drożejące surowce energetyczne sprawiają, że inwestycja w fotowoltaikę staje się opłacalna jak nigdy dotąd. W połączeniu z magazynem energii energia ze słońca zapewni Ci bezpieczeństwo energetyczne na minimum 30 lat.

Po okresie amortyzacji inwestycji, która często wynosi 4-6 lat, zestaw fotowoltaiczny przyniesie Ci duże oszczędności przez kolejne dekady. Sprawność instalacji fotowoltaicznej to już co najmniej 30 lat. 

Skontaktuj się z nami

 

Województwo Dolnośląskie

Instalacje Fotowoltaiczne OZE Biomar

 

 

Panele fotowoltaiczne Dolny Śląsk- dane realizacji OZE Biomar

 

 

 

Bezpieczne źródło energii dla Twojego domu!

Na terenie Dolnego Śląska OZE Biomar zainstalował już ponad 1250 zestawów fotowoltaicznych. Łącznie to ponad 10 MWp mocy. Przekłada się to na tysiące gospodarstw domowych i niemal 80 dużych realizacji dla firm o mocy średnio 50 kWp. Tylko w woj. dolnośląskim fotowoltaika zamontowana przez OZE Biomar przyczynia się do ograniczenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery o średnio 8 tys. ton rocznie. 

Ogrzewanie elektryczne wykorzystujące prąd pochodzący z własnej elektrowni fotowoltaicznej staje się bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż ogrzewanie paliwami kopalnymi. Korzystanie z energii słonecznej to nie tylko gwarancja obniżenia rachunków, to również sposób na bezpieczeństwo energetyczne Twojego domu lub firmy.

Właśnie dlatego co 3 mieszkaniec Dolnośląskiego rozważa montaż paneli fotowoltaicznych. W najbliższym czasie wiele tysięcy nowych właściecili domów i firm z regionu Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i okolic poszerzy grono prosumentów. 

Przyłącz się do transformacji energetycznej Polski!

 

 

 

 


Sprawdź oszczędności jakie daje fotowoltaika w Twojej lokalizacji

Zapytaj o darmową wycenę i audyt energetyczny