Najkorzystniejsza forma rozliczeń fotowoltaiki!

Bilansowanie 1:1 - alternatywa dla systemu net-billing

Bilansowanie energii od OZE Biomar to alternatywa dla nowego, skomplikowanego systemu rozliczeń fotowoltaiki Net-billing, który funkcjonuje od 1 kwietnia 2022 r. Wybierz najkorzystniejszą w Polsce usługę bilansowania 1:1 energii z fotowoltaiki. Rozliczanie fotowoltaiki może być proste. Wykorzystuj całą energię, którą wyprodukujesz bez ograniczeń, tak jak chcesz! 

Bilansowanie energii 1:1 - najkorzystniejsze rozliczanie fotowoltaiki - ikonografia

Zapytaj o szczegóły oferty

Na czym polega bilansowanie Energii 1:1?

Bilansowanie 1:1 umożliwia korzystanie z wirtualnego magazynu energii dzięki współpracy OZE Biomar i spółki obrotu energią - Enelogic. Bilansowanie energii to rozliczenie energii z fotowoltaiki tak jak w systemie opustów przed zmianami, z magazynowniem nadwyżki produkcji prądu. Różnica polega na tym że nie trzeba oddawać do sieci 20% nadwyżki produkcji energii z fotowoltaiki. Całość produkcji z Twojej elektrowni fotowoltaicznej trafia do Ciebie.

 

 

Jaki jest koszt usługi Bilansowania 1:1?

Możliwość korzystania z wirtualnego magazynu energii to koszt jednej dodatkowej opłaty handlowej w wysokości 26,94 zł miesięcznie

Dlaczego bilansowanie energii się opłaca?

Wydawałoby się, że aby uzyskać więcej energii z instalacji fotowoltaicznej, wystarczy zamontować więcej modułów. Jednak nie zawsze takie rozwiązanie jest możliwe. Powiększenie instalacji wymaga np. większej powierzchni dachu, większego budżetu, rezygnacji z programu dopłat, który kończy się na mocy 9,9 kWp. Zamiast montować od 2 do 5 dodatkowych modułów, wybierz bilansowanie 1:1 i odzyskaj 100% swojej produkcji prądu.


 

Teraz, dzięki wspólnym działaniom OZE Biomar i Enelogic 100% energii wróci do Ciebie!

Rozliczenie energii z fotowoltaiki z bilansowaniem 1:1

Kooperacja OZE Biomar i Enelogic to kompleksowa umowa, która gwarantuje bilansowanie energii 1:1. OZE Biomar to ponad 13 lat doświadczenia na rynku fotowoltaiki. To wykwalifikowani doradcy, projektanci i monterzy, komponenty renomowanych producentów, najwyższej jakości moduły fotowoltaiczne iinwertery. Mamy w swojej ofercie moduły fotowoltaiczne z 25-letnią gwarancją produktową.  Sprawdź wyprzedaże tutaj. 

Sprawdź cenę fotowoltaiki z bilansowaniem 1:1 od OZE Biomar. Instalacja podobnej mocy w innych firmach oferujących bilansowanie jest droższa od 7 000 aż do 16 000 zł! Zamów instalację fotowoltaiczną od OZE Biomar i wybierz Enelogic jako swojego dostawcę energii. 

 


3 powody, aby skorzystać z bilansowania 1:1

1 powód by korzystać z bilansowania energii 1:1

100% energii z fotowoltaiki wraca do Ciebie

2 powód by korzystać z bilansowania energii z fotowoltaiki

Brak ukrytych kosztów – opłata handlowa to tylko 26,94 zł/mies.

3 powód by korzystać z bilansowania 1:1 z fotowoltaiki

Najkorzystniejszy sposób rozliczania fotowoltaiki


Co to jest Enelogic?

Marka Enelogic jest częścią polskiej grupy multienergetycznej Sunrise Energy, którą tworzą nowoczesne spółki zajmujące się m.in. fotowoltaiką, elektromobilnością, projektowaniem farm fotowoltaicznych czy zaopatrzeniem w komponenty niezbędne do montażu, bezpiecznego i sprawnego działania instalacji.

Enelogic zajmuje się obrotem energią elektryczną i posiada koncesję od 2015 roku. Firmę tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej oraz sprzedaży, a rozwiązania wykorzystane w tworzeniu ofert produktowych sprawiają, że prosumenci mogą uzyskać najlepsze na rynku warunki przy minimum formalności.

Oferta łącząca produkty Enelogic i OZE Biomar to gwarancja najlepszej jakości przy niezwykle atrakcyjnej cenie. Rozliczenie energii z fotowoltaiki może być prostsze. #PrzełączSię już teraz!

100% energii dla nowych klientów OZE Biomar


Darmowy audyt i wycena instalacji

Zapytaj o szczegóły oferty!