Fotowoltaika - Mazowieckie

Instalacje Fotowoltaiczne na Mazowszu

 

Fotowoltaika Mazowieckie - mapka instalacji fotowoltaicznych OZE Biomar

 

Fotowoltaika w województwie mazowieckim

Fotowoltaika na terenie Mazowsza od OZE Biomar to już 10 MWp zainstalowanej mocy. Wielu mieszkańców Mazowsza wybrało instalacje fotowoltaiczne, by zmniejszyć swoje uzależnienie od cen narzuconych przez dostawców energii elektrycznej. Coraz więcej klientów z terenów woj. mazowieckiego chcę korzystać z energii słonecznej i rozważa założenie instalacji fotowoltaicznej w niedalekiej przyszłości.  

Warunki nasłonecznienia w regionie Mazowsza nie odbiegają od krajowej średniej. Suma nasłonecznienia na m2 w ciągu roku dla woj. mazowieckiego to około 1000 kWh/m2. Różnice nasłonecznienia w Polsce wynikające z szerokości geograficznej i długości dnia są niewielkie i nie mają wpływu na opłacalność inwestycji.  

Bez względu na to, czy mieszkasz na południu, czy na północy Polski, inwestycja w panele fotowoltaiczne będzie dla zawsze opłacalna.

Zapytaj o wycenę

Wybierz ponad 13 letnie doświadczenie
OZE Biomar

Sprawdź korzyści współpracy z nami

30 lat gwarancji
30 lat gwarancji
na wydajność ogniw fotowoltaicznych

Otrzymasz gwarancję na sprawność modułów

20 lat gwarancji
20 lat gwarancji

Polska gwarancja produktowa i polski serwis

Na sprawdzone moduły SELFA

Bilansowanie energii 1:1
Bilansowanie energii 1:1
Fotowoltaika bez strat

100% energii z fotowoltaiki

12 lat gwarancji
12 lat gwarancji

na falowniki

renomowanych producentów SolarEdge i Sofar Solar

Finansowanie
Finansowanie

Korzystne finansowanie fotowoltaiki

Współpracujemy z największymi bankami i instytucjami finansowymi

Bezpieczeństwo PPOŻ
Bezpieczeństwo PPOŻ

Wysoka jakość
montażu

W standardzie najwyższe normy bezpieczeństwa przeciwpożarowego 

Szybki montaż i przyłączenie
Szybki montaż i przyłączenie
Gwarancja szybkiego przyłączenia do sieci

Dostawa i montaż z własnego magazynu

Wycena fotowoltaiki z montażem


 

Instalacje fotowoltaiczne Mazowieckie - realizacje OZE-Biomar

 

W wielu miejscowościach na Mazowszu mamy już wielu zadowolonych klientów. Zobacz, jak przebiega montaż instalacji fotowoltaicznej wykonany przez OZE Biomar w woj. mazowieckim. Na rynku odnawialnych źródeł energii jesteśmy od 12 lat. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów, sprawdź portfolio realizacji OZE Biomar w województwie mazowieckim. 

OZE Biomar świadczy kompleksowe usługi w zakresie OZE. Projektujemy i montujemy instalacje fotowoltaiczne, oraz nowoczesne technologie uzupełniające fotowoltaikę takie jak: pompy ciepła, magazyny energii, kotły elektrodowe, wiaty fotowoltaiczne i ładowarki samochodowe. Nasz zespół zajmie się realizacją, począwszy od projektu aż do montażu. 

Sprawdź wybrane realizacje OZE Biomar, w wielu miejscowościach województwa mazowieckiego wykonywaliśmy już montaż fotowoltaiki, pompy ciepła i magazynów energii. Na liście realizacji znajdziesz: Warszawa, Płock, Siedlce, Ostrołęka, Ciechanów, Przasnysz, Sierpc, Mińsk Mazowiecki, Ostrów Mazowiecka, Płońsk, Pułtusk, Garwolin, Pruszków, Piaseczno, Żyrardów, Sochaczew.

Darmowa konsultacja i wycena

Zobacz także mapkę montażu instalacji fotowltaicznych od OZE Biomar w całej Polsce.

Technologie przekształcania energii słonecznej w elektryczną są bez przerwy udoskonalane przez producentów, np. JA Solar, AE Solar czy JinKO. Wzrastająca popularność fotowoltaiki i duża konkurencja wśród firm produkujących komponenty sprawia, że powstają coraz bardziej wydajne ogniwa fotowoltaiczne. Moduły osiągają coraz większe moce, dzięki czemu zapotrzebowanie energetyczne  tego samego domu pokryją teraz zestawy zajmujące 2-krotnie mniejszą powierzchnię niż jeszcze 3 lata temu.

Koszty życia w całej Polsce stale rosną przez drożejące ceny energii elektrycznej i surowców używanych do ogrzewania domów. W województwie mazowieckim także trzeba się liczyć z kolejnymi podwyżkami cen za energię elektryczną. Wytwarzanie prądu w ogniwach fotowoltaicznych zapewni Ci wiekszą niezależność od dostawców energii elektrycznej i zminimalizuje podwyżki cen energii i surowców. Mając własną elektrownię słoneczną, nadwyżki sprzedanej energii przeznaczysz np. na ogrzewanie domu, zasilanie pompy ciepła lub kotłów elektrycznych. Drożejące surowce energetyczne: gaz, węgiel i drewno opałowe sprawiają, że inwestycja w fotowoltaikę może być jeszcze bardziej opłacalna i zwróci się szybciej. Jednocześnie zapewni Ci większe bezpieczeństwo energetyczne.

Niezależnie czy będziesz  rozliczał się w starym systemie opustów (net-metering), czy nowym systemie net-biling, rosnące ceny energii i ogrzewania sprawiają, że wydatek na instalację fotowoltaiczną na dachu lub gruncie szybko się zwróci. Po okresie amortyzacji panele słoneczne przyniosą Ci duże oszczędności przez kolejne dekady. Sprawność systemów fotowoltaicznych to już co najmniej 30 lat. 

Skontaktuj się z nami

 

Jeśli chcesz zainwestować w elektrownię słoneczną na terenie województwa mazowieckiego, to zachęcamy Cię do skorzystania z oferty OZE Biomar. Wyróżnia nas 12-letnie doświadczenie na rynku i dostęp do własnego magazynu z komponentami. Jesteśmy pewni wysokiej jakości oferowanych usług. Klienci z woj. Mazowieckiego mogą liczyć na profesjonalny montaż z wydłużoną rękojmią do 5 lat na zamontowany zestaw fotowoltaiczny.
Wybierając naszą ofertę, otrzymasz aż 30 lat gwarancji na sprawność zamontowanych modułów pv. Falowniki najczęściej instalowane i wybierane przez klientów także mają długą - 12-letnią gwarancję produktową.

Pakiet energetyczny

Oprócz tego zaproponujemy Ci kompleksową usługę energetyczną z pakietem pasującym do twojego zapotrzebowania na energię.
Fotowoltaika w pakiecie z pompą ciepła lub kotłem energetycznym zapewni Ci bezpieczeństwo energetyczne na 30 lat. Nasi doradcy energetyczni dopasują optymalne źródło ogrzewania dobrane do budynku i stopnia jego izolacji.

Przed doborem najlepszego urządzenia grzewczego, w tym pompy ciepła lub kotła elektrycznego przeanalizujmy sposób wykonania izolacji budynku i określimy zapotrzebowanie na energię cieplną. Im mniejsze straty ciepła przez ściany, okna i dach budynku, tym mniej energii będzie potrzebne, by je uzupełnić w sezonie grzewczym. Korzystając z dostępnych na rynku technologii i urządzeń, wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do potrzeb budynku. W budynkach lepiej zaizolowanych najczęściej proponujemy pompy ciepła. W starszych budynkach z gorszymi parametrami przenikania ciepła bardziej efektywną technologią ogrzewania będzie kocioł elektrodowy. 

Obie technologie doskonale uzupełniają fotowoltaikę, tworząc czyste i ekologiczne ogrzewanie domu.

Zapytaj o kocioł elektrodowy lub pompę ciepła na Mazowszu

Województwo mazowieckie

Instalacje Fotowoltaiczne OZE Biomar

 

 

Panele fotowoltaiczne Mazowieckie - dane realizacji OZE Biomar

 

 

 

Bezpieczne źródło energii dla Twojego domu!

Mamy już ponad 1300 instalacji fotowoltaicznych na terenie Mazowsza. Łącznie jest to ponad 10 MWp mocy. To tysiące gospodarstw domowych i ponad 50 dużych realizacji dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Tylko na terenie województwa mazowieckiego systemy fotowoltaiczne zamontowane przez OZE Biomar przyczyniają się do ponad 8 tys. ton zaoszczędzonej emisji CO2 rocznie.

Jednak ciągle najczęstszym sposobem ogrzewania domów w Polsce jest gaz, węgiel i drewno opałowe. Ceny tych surowców w ostatnim czasie poszybowały w górę, nawet o 100%. Ogrzewanie domu wymaga coraz większych wydatków i coraz bardziej nadwyręża domowe budżety Polaków. Ten trend przez kolejne lata niestety nie ulegnie zmianie. Przyszłość przyniesie kolejne, zdecydowane podwyżki cen surowców i energii elektrycznej.

Ogrzewanie elektryczne z wykorzystaniem produkcji prądu z własnej instalacji fotowoltaicznej staje się bardzo opłacalnym i bezpiecznym rozwiązaniem. Panele fotowoltaiczne to gwarancja obniżenia rachunków i bezpieczeństwa energetycznego dla Twojego domu lub firmy.

Właśnie z tego powodu tysiące mieszkańców województwa mazowieckiego decyduje się na montaż paneli fotowoltaicznych. Wykorzystaj nieużywaną powierzchnię dachu lub gruntu i wytwarzaj prąd z energii słonecznej. 

Przyłącz się do transformacji energetycznej w województwie mazowieckim!

 

 

 


Mieszkasz na terenie województwa mazowieckiego?

Zapytaj o darmową wycenę i audyt energetyczny