oferty pracy

Dołącz do zespołu OZE-BIOMAR

Oferty pracy Gdynia, Gdańsk, Sopot/ pomorskie: Projektant instalacji fotowoltaicznych, Monter instalacji fotowoltaicznych, Elektryk, Regionalny Koordynator Sprzedaży

Regionalny Koordynator Sprzedaży

Regiony działania: województwo lubelskie, małopolskie, warmińsko-mazurskie, opolskie, łódzkie, zachodniopomorskie.

Głównym celem pracy na tym stanowisku jest budowanie, zarządzanie i rozwój sieci handlowej na obszarze działania.

Wymagania dla przyszłego pracownika:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
  • Doświadczenie oraz znajomość produktów z branży odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika) oraz/lub branży energetycznej,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • Silna motywacja do osiągania celów,
  • Dynamika w działaniu i podejmowaniu nowych wyzwań,
  • Kreatywność, optymizm oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Biegła znajomość obsługi komputera,
  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej,
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w bezpiecznym prowadzeniu samochodu,
  • Dyspozycyjność,
  • Energia i zapał do pracy wymagającej sumienności, regularności i podejścia zorientowanego na cele długoterminowe,

Do głównych zadań osób zatrudnionych należeć będzie:

  • Aktywne budowanie sieci sprzedaży na obszarze działania,
  • Koordynowanie pracy przedstawicieli handlowych oraz partnerów zewnętrznych,
  • Zarządzanie aktywną sprzedażą do klientów biznesowych i kontrola przestrzegania standardów jakościowych sprzedaży,
  • Aktywne i efektywne pozyskiwanie nowych klientów z przypisanego obszaru działania,
  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie,
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych opartych o partnerską współpracę,
  • Monitoring i analiza rynku, konkurencji, trendów i zmian oraz badanie potrzeb klientów,
  • Budowanie wizerunku firmy oraz kreowanie marki w swoim obszarze działania,
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie realizacji działań reklamowych i marketingowych.

Co gwarantujemy?

  • Stabilne warunki współpracy,
  • Motywujące warunki wynagradzania,
  • Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą,
  • Swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi,
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz systemy wsparcia sprzedaży,
  • Szkolenie wdrażające w branżę,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.

Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie? Prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@oze-biomar.pl i dołącz do naszego zespołu!

Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Projektant instalacji fotowoltaicznych - Kierownik ds. projektowania

Miejsce pracy: Gdynia/woj. pomorskie

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej – warunek konieczny
  • Umiejętność projektowania w PV Sol oraz znajomość AutoCAD – warunek konieczny
  • Umiejętność zarządzania Projektem
  • Kreatywność i systematyczność
  • Umiejętność pracy wielowątkowej, na kilku projektach jednocześnie
  • Prawo jazdy

Zadania:

  • Koordynowanie projektów realizacji inwestycji/instalacji fotowoltaicznych – nadzór nad harmonogramem, kosztami oraz zakresem prac
  • Sporządzanie koncepcji technicznej na podstawie specyfikacji produktu - projektowanie instalacji fotowoltaicznych
  • Opracowywanie rozwiązań systemów fotowoltaicznych

Mile widziane:

  • Certyfikat UDT w obszarze fotowoltaiki
  • Język angielski i uprawnienia elektryczne SEP D i E
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w biurze w Warszawie albo w Gdyni
  • Ambitną pracę z perspektywami rozwoju zawodowego
  • Szkolenia branżowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca głównie biurowa

Elektryk – monter instalacji fotowoltaicznych

Miejsce pracy: pomorskie lub kujawsko pomorskie

Wymagania

  • Doświadczenie oraz uprawnienia do pracy na wysokościach
  • Dyspozycyjność do pracy na terenie Polski
  • Doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
  • Dokładność, rzetelność i terminowość
  • Wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki
  • Prawo jazdy kategorii B

Zadania:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych (na dachach, na gruncie, inne)
  • Budowa konstrukcji pod ogniwa fotowoltaiczne oraz ich montaż
  • Montaż modułów fotowoltaicznych oraz innych urządzeń związanych z instalacją
  • Podłączenie inwerterów
  • Okablowanie systemu fotowoltaicznego

  • Świadectwo kwalifikacji do 1kV

Oferujemy:

 Jeśli zainteresuje Cię któraś z ofert, prześlij swoje CV (z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych)  na adres rekrutacja@oze-biomar.pl