Instalacje fotowoltaiczne dla firm

Realizacje OZE Biomar

Sprawdź zrealizowane przez OZE Biomar instalacje dla firm w całej Polsce. Zapoznaj się z naszymi realizacjami z szerokiego portfolio projektów dla przedsiębiorstw. Od małych realizacji dla lokalnych zakładów przemysłowych aż po duże międzynarodowe korporacje mające siedzibę w naszym kraju.

Jakich oszczędności dzięki fotowoltaice może oczekiwać firma?

Kwota oszczędności będzie zależeć od zapotrzebowania na energię elektryczną i od wielkości instalacji fotowoltaicznej. Od kilku aż po setki tysięcy złotych oszczędności, które zostają w portfelu przedsiębiorcy. Zamiast płacić coraz wyższe rachunki za prąd, zainwestuj we własną elektrownię słoneczną.

Instalacje fotowoltaiczne w firmie sprawdzają się najczęściej tam gdzie do wykorzystania są duże powierzchnie dachów. Dużą ilość energii wyprodukują instalacje na dużych halach magazynowych z dachem płaskim lub skośnym. Duże oszczędności osiągną także firmy dysponujące niewykorzystywanym gruntem na terenie siedziby firmy. Nieużytki zamiast stać odłogiem mogą produkować energię niezbędną do rozwoju przedsiębiorstwa.

Montaż fotowoltaiki na gruncie ma wiele zalet – przeczytasz o nich tutaj.

Ostatecznym argumentem przekonującym przedsiębiorców do korzystania z odnawialnych źródeł energii w tym energii ze słońca są zawsze wyliczenia oszczędności. Im większe rachunki i opłaty za energię elektryczną tym silniejszy argument by pozyskiwać energię ze słońca i zamieniać ją na prąd do własnego użytku.

Od pomysłu do realizacji

Przeprowadzimy Cię przez cały proces realizacji fotowoltaiki: od koncepcji, doradztwo, projekt i na końcu profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej. OZE Biomar to firma z długim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej na rynku polskim. Od ponad 11 lat tworzymy i realizujemy projekty fotowoltaiczne dla firm i przedsiębiorstw.

Poznaj opinie i referencje firm cieszących się instalacją od OZE Biomar. 


Zapytaj o wycenę instalacji fotowoltaicznej dla Twojej Firmy

Umów sie na bezpłatną konsultację