MOC 10 kWp
ModułyJA Solar 250W
Ilość40 szt
InwerterFronius
Zwrot inwestycji6 lat

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 10 kW w Jankowie k. Gdańska

40 sztuk wysokiej jakości modułów monokrystalicznych JA SOLAR o mocy 250Wp każdy, w połączeniu z popularnym inwerterem Fronius zostały idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Montaż na nowoczesnym dachu domu jednorodzinnego w województwie pomorskim udało się zrealizować w 2 dni. Dach dwuspadowy o kącie nachylenia 35 stopni od strony południowej umożliwił optymalne umiejscowienie całej instalacji. Zwrot inwestycji przy obecnych cenach prądu został przewidziany na 6 lat.

Ta instalacja fotowoltaiczna o mocy 10 kW została dobrana na podstawie dokładnego zapotrzebowania na energie elektryczną do zasilenia wszystkich sprzętów, ogrzewania podłogowego na prąd oraz pompy ciepła. Taki zestaw fotowoltaiczny zapewni energię w skali roku do 10 000 kWh.

Dach dwuspadowy głównej bryły budunku idealnie nadawał się do instalacji fotowoltaicznej o mocy 10 kWp. Czynniki takie jak: brak zacienienia, duża powierznia połaci bez okien dachowych, brak komina od strony południowej, oraz idealny kąt nachylenia dachu ułatwiły zoptymalizowanie zestawu fotowoltaicznego i zgrupowanie go w 4 rzędach po 10 sztuk modułów. Jednocześnie przyspieszyło to montaż instalacji. 

OZE Biomar zapewnia profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych na całym obszarze województwa pomorskiego, w tym między innymi w miastach: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Słupsk, Tczew, Wejherowo, Rumia, Starogard Gdański, Chojnice, Malbork oraz Kwidzyn. Dzięki fachowej obsłudze Twoja instalacja będzie działać sprawnie, produkując odpowiednią ilość energii elektrycznej.

Zestaw fotowoltaiczny 10 kWp to maksymalna moc mikroinstalacji dla domu jednorodzinnego by uzyskać dotację "Mój prąd".

Sprawdź koszty fotowoltaiki o mocy 10 kWp