Instalacja fotowoltaiczna

Montaż już w 10 dni

Dobrze zaopatrzony, własny magazyn z komponentami umożliwia naszym ekipom montażowym szybki czas instalacji wybranego zestawu fotowoltaicznego. Teraz montaż paneli na dachu Twojego domu już w 10 dni od podpisania umowy. *

* Dotyczy instalacji fotowoltaicznej przeznaczonej na dachy skośne.

fotowoltaika-motntaż w 10 dni od umowy

Darmowy audyt i wycena

 

Najwyższa jakość komponentów fotowoltaicznych

1 powód

Niemiecka technologia modułów AE SOLAR

2 powód

Panele produkowane w Europie

3

Wysoka ocena - TIER1

 

Korzystaj z naszego, w pełni zatowarowanego magazynu ze sprawdzonymi modułami najlepszych producentów. Proponujemy panele fotowoltaiczne o mocy jednostkowej 380W lub 450W. Na moduły AE Solar niemieckiej produkcji otrzymasz 30 letnią gwarancję sprawności i 12 lat gwarancji produktowej.

 

Gwarancja jakości AE Solar

Zobacz linię produkcyjną niemieckich modułów AE Solar https://youtu.be/6C3vl6WycWw

Zapytaj o panele AE SOLAR

Na falowniki, optymalnie dopasowane do sprzedawanych modułów, otrzymasz aż 12 lat gwarancji produktowej. Dodatkowo dajemy 5 lat rękojmi na wykonany montaż.

Decydując się teraz na fotowoltaikę wykorzystasz w pełni sezon w 2022 r. Większa produkcja to większe oszczędności i krótszy okres zwrotu środków przeznaczonych na instalację fotowoltaiczną. Skorzystaj z dofinansowania do fotowoltaiki z nowej edycji programu Mój Prąd 4.0. W 2022 roku aż 4000 zł możesz przeznaczyć na samą fotowoltaikę. Szczegóły najpopularniejszego programu wspierającego rozwój energetyki prosumenckiej znajdziesz tutaj.

Wszystkie korzyści instalacji fotowoltaiki z OZE Biomar

Fotowoltaika pozwala wyprodukować dla Twojego domu własną, darmową energię elektryczną, pochodzącą z energii słonecznej. Warto przejść na Odnawialne Źródła Energii i korzystać z własnego prądu także do ogrzewania domu. Gwarantowane wysokie oszczędności na rachunkach za prąd przez co najmniej 30 lat. Oferujemy korzystny system rozliczeń z bilansowaniem energii 1:1 i odkupem nadwyżki energii.

30 lat gwarancji
30 lat gwarancji
na wydajność ogniw fotowoltaicznych

Otrzymasz gwarancję na sprawność modułów

20 lat gwarancji
20 lat gwarancji

Polska gwarancja produktowa i polski serwis

Na sprawdzone moduły SELFA

Bilansowanie energii 1:1
Bilansowanie energii 1:1
Fotowoltaika bez strat

100% energii z fotowoltaiki

12 lat gwarancji
12 lat gwarancji

na falowniki

renomowanych producentów SolarEdge i Sofar Solar

Finansowanie
Finansowanie

Korzystne finansowanie fotowoltaiki

Współpracujemy z największymi bankami i instytucjami finansowymi

Bezpieczeństwo PPOŻ
Bezpieczeństwo PPOŻ

Wysoka jakość
montażu

W standardzie najwyższe normy bezpieczeństwa przeciwpożarowego 

Szybki montaż i przyłączenie
Szybki montaż i przyłączenie
Gwarancja szybkiego przyłączenia do sieci

Dostawa i montaż z własnego magazynu


Zamów darmową wycenę!

Zapytaj o szybki montaż instalacji fotowoltaicznej


Fotowoltaika dla domu jednorodzinnego od Biomar - darmowa energia ze słońca

Bilansowanie energii 1:1Bilansowanie energii 1:1

OZE Biomar daje wyjatkową możliwość bilansowania energii 1:1, bez 20% straty nadwyżki produkcji prądu z instalacji fotowotaicznej. Produkuj własny prąd i korzystaj z niego bez ograniczeń – tak jak chcesz - 24h/7. Teraz 100% energii wróci do Ciebie! Sprawdź szczegóły.

30 lat gwarancji na sprawność25 lat gwarancji na sprawność fotowoltaiki

Otrzymasz 30 lat liniowej gwarancji producenta na sprawność modułów fotowoltaicznych. Liniowa gwarancja oznacza, że po tym okresie panele fotowoltaiczne wciąż będą efektywnie produkować darmowy prąd dla Twojego domu. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości panele fotowoltaiczne o mocy 380W lub 450W niemieckiego producenta AE Solar. 

 

12 lat gwarancji na falownik10 lat gwarancji na falownik

Falownik jest sercem całej instalacji fotowoltaicznej. W OZE Biomar otrzymasz w standardzie co najmniej 12 letnią gwarancję producenta na falownik (inwerter Sofar Solar). W przypadku zastosowania falowników SolarEdge oraz mikrofalowników Hoymiles – gwarancja również wynosi 12 lat. Nasze zestawy fotowoltaiczne dla domu komponujemy wyłącznie z podzespołów wytwarzanych przez renomowanych i sprawdzonych producentów.

 

5 lat rękojmi5 lat rękojmi na montaż

Długa gwarancja jakości od OZE Biomar.
Jesteśmy pewni wysokiej jakości montażu naszych instalacji fotowoltaicznych, dlatego zmieniamy dotychczasowy standard rynkowy i proponujemy wydłużoną - 5 letnią rękojmię na prace montażowe.

 

Bezpieczeństwo i komfort

bezpieczeństwo instalacji PV

Aby zapewnić 100% bezpieczeństwo przeciwpożarowe stosujemy tylko sprawdzone i certyfikowane komponenty renomowanych producentów. W każdej naszej instalacji PV standardowo stosujemy najwyższe normy bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Doświadczeni projektanci instalacji PV dbają o prawidłowy dobór komponentów. Nasi instalatorzy są odpowiednio przeszkoleni i mają uprawnienia w zakresie fotowoltaiki z Urzędu Dozoru Technicznego.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku - zrealizowaliśmy setki inwestycji w kraju i za granicą. Posiadamy wysokie ubezpieczenie OC

 

Szybki montaż i zgłoszenie do sieci
Szybki montaż i przyłączenie

Dostawę i montaż zamówionej instalacji fotowoltaicznej realizujemy z własnego magazynu niezwłocznie, w ustalonym wspólnie terminie. Posiadamy 36 własnych ekip instalatorskich w całym kraju! Przygotujemy i przekażemy pełną dokumentację zgłoszeniową do Twojego Operatora Sieci Dystrybucyjnej.

 

Darmowa konsultacja i dobór zestawuDarmowa konsultacja i audyt

Bez żadnych kosztów i zobowiązań przygotujemy pełną i profesjonalną wycenę Twojej instalacji fotowoltaicznej. Sprawdź koszty fotowoltaiki dla domu jednorodzinnego lub wielorodzinnego.

ZAPYTAJ O DARMOWY AUDYT