OZE-BIOMAR BIJE REKORDY!

Z satysfakcją informujemy, że spółka OZE-BIOMAR osiągnęła w październiku b.r. rekordowy poziom kontraktacji w 12 letniej historii firmy! W miesiącu tym udało nam się bowiem podpisać umowy na 6,3 MWp mocy fotowoltaiki! Warto zaznaczyć, ze to kolejny miesiąc z rzędu, kiedy udało nam się osiągnąć tak rekordowe wyniki!

OZE BIOMAR bije rekordy

A w czym przede wszystkim upatrujemy źródła naszego sukcesu? Odpowiedź na to pytanie pozostaje wbrew pozorom, prosta i niezmienna.

Marcin Biechowski, Członek Zarządu OZE-BIOMAR S.A. twierdzi, że:

„…to przede wszystkim doświadczeni ludzie, fachowcy, którzy od lat stanowią rdzeń naszej firmy, ich wszechstronne doświadczenie inżynieryjno-techniczne, które zostało uzyskane w trakcie wykonania wielu złożonych projektów”.

Ewa Szawłowska, CEO, dodaje:

„Z takim Zespołem zadania trudne realizujemy „od ręki” a niemożliwe tylko w nieco dłuższych terminach …”

A warto przypomnieć, że są to zlecenia przygotowane m.in. dla tak renomowanych marek jak Volvo czy Rockwool, zarówno w Polsce jak i na terenie Unii Europejskiej. Współpraca z nimi potwierdza jakość i efektywność instalacji realizowanych przez naszą firmę!

Karol Zalewski, wieloletni pracownik i dyrektor działu technicznego mówi:

Wszystko kręci się szybko, ręce są pełne roboty, ale zawsze mogę liczyć na wsparcie i zaangażowanie koleżanek i kolegów z zespołu. Ważne są przyjazne relacje i dobra atmosfera w pracy. Trudne sytuacje, które się oczywiście zdarzają, udaje nam się rozwiązywać racjonalnie, efektywnie oraz z satysfakcjonującym rezultatem i prawie zawsze z odrobiną humoru…”

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim współtwórcom sukcesu: naszym klientom, partnerom i przede wszystkim właśnie pracownikom, doświadczonym profesjonalistom, tworzącym każdego dnia podstawy osiągnieć OZE-BIOMAR!

Naszym klientom dziękujemy za zaufanie i za podjęcie, w niełatwych przecież czasach, właściwych decyzji inwestycyjnych i rozwojowych. Uznali bowiem, że z BIOMAR warto współpracować a jednocześnie czuli się bezpiecznie, powierzając te odpowiedzialne zadania w nasze ręce.

Partnerzy z kolei wykonali wspaniałą pracę, przy stałym, silnym wsparciu przez BIOMAR w zakresie:

  • technologii (inwertery stringowe i mikroinwertery, doskonałe moduły i systemy mocowań)
  • kompleksowości oferty (od projektów, dokumentacji w ramach prawa budowlanego aż po pomoc w uzyskaniu finansowania i realizację inwestycji)
  • codziennych kontaktów i życzliwej opieki ze strony zaplecza organizacyjnego, w tym zespołu technicznego
  • jasnych i czytelnych zasad współpracy, wynagradzania oraz powszechnego, codziennego szacunku dla ich trudnej pracy.

Dawid Szustakiewicz, Dyrektor Handlowy, dodaje:

„Prawdziwa przewaga OZE-BIOMAR polega na tym, że zespół naszych doradców ukierunkowany jest na profesjonalną analizę doboru instalacji. Dzięki naszemu podejściu i doświadczeniu wiemy jak dobrać jej moc pod maksymalny poziom autokonsumpcji. W rezultacie klienci otrzymują optymalnie dopasowaną instalację a to zdecydowanie przyśpiesza czas jej zwrotu oraz maksymalizuje zyski. Obecna sytuacja na rynku energetycznym powoduje że inwestycja w OZE jest najlepszym z możliwych rozwiązań, stabilizujących koszty przedsiębiorstw”

W takim towarzystwie możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość i wcale nie mamy zamiaru zwalniać tempa!

Zapraszamy do współpracy!

 


SKONTAKTUJ SIĘ Z DORADCĄ OZE BIOMAR!

Zamów wycenę instalacji fotowoltaicznej i szczegółową analizę oszczędności.