OZE Biomar i Wallbox łączą siły

OZE Biomar rozpoczął współpracę hiszpańskim dostawcą stacji do ładowania aut elektrycznych – firmą Wallbox. W ten sposób polska spółka dostarczająca rozwiązania z zakresu fotowoltaiki, pomp ciepła i magazynów energii poszerza portfolio usług o elektromobilność.

OZE Biomar i Wallbox łączą siły


Wallbox to jeden z liderów rozwijającego się w ostatnim czasie rynku elektromobilności. Firma w swojej ofercie posiada ładowarki do samochodów elektrycznych przeznaczone do użytku domowego a także dla firm czy samorządów. Hiszpanie postawili sobie za cel stworzenie rozwiązania, które będzie pozwalało naładować samochód tak prosto, jak ładujemy telefon.

OZE Biomar od lat dostarcza najwyższej jakości instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła czy magazyny energii dla klientów w całej Polsce. OZE Biomar należy do polskiej grupy kapitałowej Sunrise Energy, skupiającej firmy działające w branży odnawialnych źródeł energii oraz energetyki.

Wejście na rynek elektromobilności to dla firmy z Gdyni kolejny krok, który pozwoli na dotarcie do coraz szerszej grupy odbiorców.

Wymagający klienci – lepsza oferta

Współpraca pozwoli obu firmom wyjść naprzeciw coraz większym oczekiwaniom klientów. Ostatnie lata to ogromny wzrost świadomości ekologicznej konsumentów, a co za tym idzie: zmian codziennych nawyków odbiorców. Obecnie klienci stawiają nie tylko na nowe technologie i styl, lecz również zwracają ogromną uwagę na to, czy wybierany produkt lub usługa są ekologiczne.

Zarówno OZE Biomar, jak i Wallbox idealnie odpowiadają na to zapotrzebowanie: łącząc wszystkie wspomniane cechy dysponują ofertą satysfakcjonującą nawet dla tych najbardziej wymagających.


Chcesz wiedzieć więcej na temat połączenia fotowoltaiki ze stacją ładowania samochodów elektrycznych?

Skontaktuj się z nami