Rok ubezpieczenia fotowoltaiki gratis!

Dla naszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową promocję, dzięki której do każdej nowej instalacji fotowoltaicznej dołożymy Ubezpieczenie 360° fotowoltaiki na rok gratis! Wszelkie formalności z PZU S.A., związane z uruchomieniem bezpłatnej polisy ubezpieczeniowej na 12 miesięcy – bierzemy na siebie!

Skorzystaj z promocji do końca stycznia i wejdź w nowy rok z nową energią dla swojego domu!

Co obejmuje Ubezpieczenie 360° instalacji fotowoltaicznej?

Nasze ubezpieczenie 360° to kompleksowe bezpieczeństwo Twojej przydomowej instalacji fotowoltaicznej. Zakres ubezpieczenia jest maksymalnie szeroki i obejmuje m.in.:

  • dewastację,
  • kradzież,
  • kradzież z włamaniem do skrzynek rozdzielczych, 
  • ochronę na wypadek przepięć instalacji elektrycznej.

Proponowane przez nas ubezpieczenie fotowoltaiki 360 - obejmuje dodatkowo aż 17 najważniejszych i najczęstszych zdarzeń losowych, mogących odpowiadać za szkody w mieniu w okresie ubezpieczenia. 

Ubezpieczenie fotowoltaiki - Biomar

Ubezpieczenie ochroni Cię przed skutkami zdarzeń losowych:

ognia, huraganu, deszczu nawalnego, powodzi, gradu, lawiny, naporu śniegu lub lodu, uderzenia pioruna, eksplozji, upadku statku powietrznego, upadku drzew, budynków lub budowli, trzęsienia ziemi, osuwania i zapadania się ziemi, uderzenia pojazdu, huku ponaddźwiękowego, dymu i sadzy, stanowiących następstwa szkód wodociągowych.

Obniż rachunki za prąd dzięki fotowoltaice i odbierz darmowe ubezpieczenie!

Instalacja fotowoltaiczna od BIOMAR gwarantuje bezpieczeństwo energetyczne Twojego domu. To również najlepszy sposób na niskie rachunki za energię elektryczną przez cały rok!

Sprawdź regulamin promocji "Ubezpieczenie 360 - Rok ubezpieczenia gratis".


Napisz do nas i skorzystaj z promocji!