Ceny prądu znowu wzrosną!

Fotowoltaika - ratunek przed drożejącą energią

Ceny prądu w 2022 ponownie wzrosną, wg. niektórych prognoz nawet o 40%. Własna instalacja fotowoltaiczna jest najlepszym rozwiązaniem, by uniknąć kolejnych podwyżek cen energii elektrycznej. 

Ratunek na podwyżki cen energii elektrycznej

Czy jest rada na ciagle drożejącą energię? Jedyną wydaje się przejście na fotowoltaikę. Prosument zużywa własną energię, wyprodukowaną przez swoją instalację! Zaprojektujemy Twoją instalację fotowoltaiczną tak, by zwiększyć autokonsumpcję energii.

ZAPYTAJ O DARMOWY AUDYT


Wyższe ceny za energię elektryczną

 

Produkuj własną energię elektryczną!

Uchroń się przed coraz wyższymi rachunkami za prąd i wybierz fotowoltaikę od OZE Biomar. Produkuj Swój prąd z elektrowni słonecznej i zapewnij Sobie własną energię na długie lata.

30 lat gwarancji
30 lat gwarancji
na wydajność ogniw fotowoltaicznych

Otrzymasz gwarancję na sprawność modułów

20 lat gwarancji
20 lat gwarancji

Polska gwarancja produktowa i polski serwis

Na sprawdzone moduły SELFA

Bilansowanie energii 1:1
Bilansowanie energii 1:1
Fotowoltaika bez strat

100% energii z fotowoltaiki

12 lat gwarancji
12 lat gwarancji

na falowniki

renomowanych producentów SolarEdge i Sofar Solar

Finansowanie
Finansowanie

Korzystne finansowanie fotowoltaiki

Współpracujemy z największymi bankami i instytucjami finansowymi

Bezpieczeństwo PPOŻ
Bezpieczeństwo PPOŻ

Wysoka jakość
montażu

W standardzie najwyższe normy bezpieczeństwa przeciwpożarowego 

Szybki montaż i przyłączenie
Szybki montaż i przyłączenie
Gwarancja szybkiego przyłączenia do sieci

Dostawa i montaż z własnego magazynu


Nie przepłacaj za prąd!!! 

Darmowa wycena Twojej elektrowni słonecznej.


Ceny energii elektrycznej

Ceny energii elektrycznej są bardzo wysokie, m.in. z powodu rosnących cen uprawnień do emisji dwutlenku węgla. Od 2020 r. widoczny jest wyraźny wzrost cen uprawnień do emisji CO2 – w ciągu roku zdrożały dwukrotnie, a obecnie osiągają historyczne maksima. 09.09.2021 r. cena uprawnień do emisji CO2 wyniosła 62,78 EUR/Mg CO2 (284,48 zł za tonę). Wpływ na tak drastyczny wzrost cen uprawnień do emisji CO2 ma nie tylko zaostrzenie celów klimatycznych przez UE, ale także panująca hossa giełdowa czy plany objęcia kolejnych sektorów gospodarki obowiązkiem posiadania uprawnień do emisji CO2.

Ceny prądu w Polsce w kolejnych latach będą stale rosły, podwyżki cen energii w 2022 roku mogą przekroczyć 40%! 

03.12.2021 r. na Towarowej Giełdzie Energii średnia ważona cena kontraktu rocznego na zakup energii elektrycznej z dostawą w roku 2022 wyniosła – 568,13 PLN za MWh – index BASE_Y-22. Jest to cena hurtowa i nie uwzględnia jeszcze akcyzy, praw majątkowych, opłat giełdowych.

Dla wielu naszych klientów był to jeden z najważniejszych argumentów, skłaniających do poważnego rozważenia fotowoltaiki jako żródła ekologicznej i taniej energii elektrycznej, a także sposobu na wysokie oszczędności.

Hurtowa cena energii elektrycznej na Towarowej Giełdzie Energii (TGE)

Podwyżki cen energii

Wykres: Ceny kontraktów na energię elektryczną zł/MWh netto. Ceny nie uwzględniają akcyzy, praw majątkowych, opłat giełdowych, kosztów prowadzenia działalności. Obserwujemy ciągły wzrost cen energii hurtowych, który wynika ze wzrostów cen emisji CO2. Źródło: TGE

Uzyskaj darmowy audyt kosztów i wyliczenia oszczędności uwględniające twoją lokalizację i optymalne umiejscowienie modułów fotowoltaicznych na twoim domu lub działce.

Darmowy audyt i wycena instalacji PV