Koszt fotowoltaiki 6 kW

Sprawdź koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 6 kWp

Zobacz jakie oszczędności może przyniesć instalacja PV o tej mocy. Na podstawie rocznych kosztów energii elektrycznej i wyprodukowanej energii z fotowoltaiki sprawdź, jak szybko zwróci się inwestycja w panele fotowoltaiczne na twojej nieruchomości. Zobacz ile paneli PV potrzeba, by osiągnąć moc zestawu 6 kWp. Chcesz wiedzieć jaką powierzchnię zajmą na dachu panele o tej mocy? Sprawdź szczegółowe wyliczenia na podstawie wykonanych realizacji przez OZE Biomar. Fotowoltaika przyniesie realne oszczędności Twojemu gospodarstwu domowemu.


1 cena instalacji 6kw

1 przykład realizacji - Instalacja fotowoltaiczna 6,15 kWp

Instalacja PV 6 kWp

INSTALACJA PV

15 modułów
Moc 6,15 kWp

 

Zapytaj o dobór zestawu fotowoltaicznego

Koszt 6 kWp
KOSZT
24 394 zł

ROCZNA PRODUKCJA
ok 6 100 kWh

 

Sprawdź dokładny koszt Twojej instalacji PV

Oszczędności 6 kWp

OSZCZĘDNOŚCI
NA RACHUNKACH
do 4 978 zł/rok

ZWROT Z ULGI PIT: 5438 zł

 

ZWROT Z INWESTYCJI: 5 lat i 3 mies.

 


2 cena fotowoltaiki 6kw

2 przykład realizacji - Instalacja fotowoltaiczna 6,0 kWp

Instalacja PV 6 kWp

INSTALACJA PV

20 modułów
Moc 6 kWp

 

Zapytaj o dobór zestawu fotowoltaicznego

Koszt 9,9 kWp
KOSZT
23 950zł

ROCZNA PRODUKCJA
ok. 6 000 kWh

 

Sprawdź dokładny koszt Twojej instalacji PV

OSZCZĘDNOŚCI 6 kWp

OSZCZĘDNOŚCI
NA RACHUNKACH
do 4 910 zł/rok

ZWROT Z ULGI PIT: 3995 zł

 

ZWROT Z INWESTYCJI: 3 lata i 10 mies.


3 cena paneli PV 6kwp

3 przykład realizacji - Instalacja fotowoltaiczna 6,5 kWp

Instalacja PV 6,5 kWp

INSTALACJA PV

24 moduły
Moc 6,5 kWp

 

Zapytaj o dobór zestawu fotowoltaicznego

Koszt 6,5 kWp
KOSZT
24 720zł

ROCZNA PRODUKCJA
ok. 6 500 kWh

 

Sprawdź dokładny koszt Twojej instalacji PV

OSZCZĘDNOŚCI 6,5 kWp

OSZCZĘDNOŚCI
NA RACHUNKACH
do 5 340 zł/rok

ZWROT Z ULGI PIT: 5185 zł

 

ZWROT Z INWESTYCJI: 4 lata i 7 mies.

 

Zapytaj o dokładny audyt w Twojej lokalizacji. Weźmiemy pod uwagę wszystkie czynniki mające wpływ na sprawność instalacji fotowoltaicznej: m.in. zacienienie, kąt nachylenia i rodzaj pokrycia dachowego.

 

Zapytaj o darmowy audyt


Prezentowane ceny dotyczą wykonanych już instalacji fotowoltaicznych i nie uwzględniają czynników wpływających na wycenę w innej lokalizacji. Każda wycena mikroinstalacji fotowoltaicznej jest indywidualnie dopasowana do lokalizacji i zależy od wielu czynników. Prezentowane kwoty pokazane na przykładach naszych realizacji mogą różnić się od wyceny Twojej instalacji.

Wybór zestawu fotowoltaicznego

Przy wyborze zestawu trzeba uwględnić wiele czynników wpływających na sprawność i wydajność instalacji fotowoltaicznej. Od poprawnego doboru paneli fotowoltaicznych i falownika będzie zależeć opłacalność Twojej inwestycji w energię ze słońca. Przy optymalnym doborze komponentów weźmiemy pod uwagę wszystkie czynniki i przeprowadzimy szczegółowy audyt energetyczny domu, analizę twojej lokalizacji oraz umiejscowienia zestawu. Zadbamy o bezpieczeńswo instalacji i odpowiednie zabezpiecznie PPOŻ. 

Dobierzemy najbardziej korzystne rozwiązanie techniczne do miejsca, w jakim będzie instalowany zestaw fotowoltaiczny. Ty dokonasz wyboru czy postawić na droższe, nowoczesne panele fotowoltaiczne wysokiej mocy, czy może jednak zamontować więcej o mniejszej wydajności w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jeżeli dach główny budynku jest częściowo zacieniony i nie ma możliwości instalacji na gruncie lub innym budynku np. garażu lub wiacie, znajdziemy sposób by efekt uboczny cienia zminimalizować poprzez zastosowanie optymalizatorów mocy lub mikrofalowników Hoymiles. Szczegółowa analiza pokaże czas zwrotu nakładów w Twoją elektrownię słoneczną i ułatwi podjęcie decyzji. Przełącz się już dziś na zieloną energię elektryczną z fotowoltaiki i oszczędzaj!


Jaki jest koszt instalacji fotowoltaicznej 6 kW

Zapytaj o dedykowaną ofertę