Koszt fotowoltaiki 4 kW

Sprawdź koszt instalacji fotowoltaicznej o mocy 4 kWp

Zobacz jaki jest koszt fotowoltaiki o mocy 4 kWp na przykładzie wybranych realizacji OZE Biomar.  Policz oszczędności jakie może przyniesć instalacja fotowoltaiczna 4 kW. Roczne koszty energii elektrycznej w twoim gospodarstwie domowym i przewidziana produkcja energii z planowanej instalacji pozwoli Ci sprawdzić, jak szybko zwróci się inwestycja w fotowoltaikę. Sprawdź ile paneli fotowoltaicznych potrzebujesz, aby osiągnąć moc 4 kW. Na przykładach realizacji naszych klientów zobaczysz, jaką powierzchnię na połaci dachowej zajeły panele o tej mocy. Porównaj szczegółowe wyliczenia na podstawie kilku naszych dotychczasowych instalacji PV. Przekonaj się, że inwestycja w elektrownię słoneczną przyniesie Ci realne oszczędności na rachunkach za prąd. 


1 przykład ceny instalacji 4kwp

1 przykład realizacji instalacji fotowoltaicznej 4,1 kWp

Instalacja PV 4,1 kWp

INSTALACJA PV

10 modułów
Moc 4,1 kWp

 

Zapytaj o dobór zestawu fotowoltaicznego

Koszt 4,1 kWp
KOSZT
18 725zł

ROCZNA PRODUKCJA
ok. 4 100 kWh

 

Sprawdź dokładny koszt Twojej instalacji PV

OSZCZĘDNOŚCI 4,1 kWp

OSZCZĘDNOŚCI
NA RACHUNKACH
do 3 620 zł/rok

ZWROT Z ULGI PIT: 3757 zł

 

ZWROT Z INWESTYCJI: 5 lata i 1 mies.

 


2 przykład ceny całej instalacji 4kwp

2 przykład realizacji instalacji fotowoltaicznej 3,74 kWp

Instalacja PV 3,74 kWp

INSTALACJA PV

11 modułów
Moc 3,74 kWp

 

Zapytaj o dobór zestawu fotowoltaicznego

Koszt 3,74 kWp
KOSZT
17 980zł

ROCZNA PRODUKCJA
ok. 3 740 kWh

 

Sprawdź dokładny koszt Twojej instalacji PV

OSZCZĘDNOŚCI 3,74 kWp

OSZCZĘDNOŚCI
NA RACHUNKACH
do 2 966 zł/rok

ZWROT Z ULGI PIT: 3213 zł

 

ZWROT Z INWESTYCJI: 5 lat i 3 mies.


3

3 przykład realizacji instalacji fotowoltaicznej 4,2 kWp

Instalacja PV 4 kWp

INSTALACJA PV

11 modułów
Moc 4,2 kWp

 

Zapytaj o dobór zestawu fotowoltaicznego

Koszt 4 kWp
KOSZT
18 960 zł

ROCZNA PRODUKCJA
do 4 200 kWh

 

Sprawdź dokładny koszt Twojej instalacji PV

Oszczędności 4 kWp

OSZCZĘDNOŚCI
NA RACHUNKACH
do 3 362 zł/rok

ZWROT Z ULGI PIT: 3859 zł

 

ZWROT Z INWESTYCJI: 5 lata i 6 mies.

 

Zamów dokładny audyt instalacji w Twojej lokalizacji. W kalkulacji będą zawarte wszystkie czynniki wpływające na sprawność zestawu fotowoltaicznego m.in. zacienienie, kąt nachylenia dachu i dobór komponentów.

 

Zapytaj o darmowy audyt


Prezentowane ceny dotyczą wykonanych już instalacji fotowoltaicznych i nie uwzględniają czynników wpływających na wycenę w innej lokalizacji. Każda wycena mikroinstalacji fotowoltaicznej jest indywidualnie dopasowana do lokalizacji i zależy od wielu czynników. Prezentowane kwoty pokazane na przykładach naszych realizacji mogą różnić się od wyceny Twojej instalacji.

Zestaw fotowoltaiczny - wybór

Opłacalność Twojej inwestycji w energię z fotowoltaiki będzie zależała od poprawnego doboru paneli fotowoltaicznych i inwertera. Aby wybrać optymalny zestaw PV do Twojej lokalizacji trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników wpływających na sprawność i wydajność instalacji PV. Przeprowadzimy audyt Twojej lokalizacji oraz znajdziemy idealne umiejscownienie zestawu. Zadbamy także o pełne bezpieczeńswo przeciwpożarowe uzgadniając schemat instalacji fotowoltaicznej z rzeczoznawcą ds zabezpieczeń przeciwpożarowych. Nasi projektanci z ponad 11 letnim doświadczeniem mają pełną wiedzę techniczną w zakresie bezpieczeństwa PPOŻ instalacji PV, a wykwalifikowana ekipa monterska profesjonalnie zamontuje zabezpieczenia przed wystąpieniem ryzyka pożaru.

Dobierzemy rozwiązanie techniczne do lokalizacji w jakiej będzie instalowany zestaw fotowoltaiczny. Doradzimy czy postawić na droższe, nowoczesne panele fotowoltaiczne wysokiej mocy, czy może bardziej opłacalne będzie zamontować więcej modułów o mniejszej mocy jednostkowej w bardzo atrakcyjnej cenie. Niższa cena nie musi oznaczać kompromisu na jakości komponentów.

Jeżeli lokalizacja jest częściowo zacieniona, znajdziemy sposób na zminimalizowanie wpływu cienia poprzez zastosowanie optymalizatorów mocy lub mikrofalowników. Precyzyjna analiza pokaże okres zwrotu z inwestycji w Twoją elektrownię solarną. Znając wszystkie wyliczenia świadomie podejmiesz decyzję czy warto korzystać z energii ze słońca.


Sprawdź koszt instalacji fotowoltaicznej 4 kW

Zapytaj o dedykowaną ofertę