Pokonaj inflację

Ulokuj oszczędności w instalację fotowoltaiczną

Zabezpiecz swoje oszczędności i przejdź na zieloną energię. Wysoka inflacja, rosnące ceny prądu – to idealny moment by zapewnić sobie własne, tanie źródło energii.  Jeśli posiadasz oszczędności to fotowoltaika jest doskonałym sposobem by je ulokować i nie martwić się o utratę wartości związaną z wysoką inflacją. Ceny komponentów do zestawów fotowoltaicznych będą rosły razem z inflacją i spadkiem wartości złotego. A ceny energii elektrycznej będą rosły.

Zapytaj o darmową wycenę instalacji

pokonaj inflację

 

Inwestycja w przydomową instalację fotowoltaiczną to zdecydowanie bardziej opłacalna lokata niż trzymanie pieniędzy w banku. Ostrożnie szacując, lokata kapitału w fotowoltaikę przyniesie Ci kilkanaście procent zysku rocznie. Własne źródo energii to inwestycja, która trwale obniży wysokość rachunków za prąd do minimum. Przy odpowiednio dobranej mocy instalacji do zapotrzebowania na energię elektryczną, w obecnym systemie rozliczania nadwyżek energii, obniżysz rachunki do wysokości opłat stałych (które mogą wynosić około 250 zł rocznie). Jeżeli zainstalujesz swoją przydomową elektrownie słoneczną i zaczniesz produkować prąd przed zmianami w kwietniu 2022 roku, to kolejne 15 lat masz gwarantowane prawa nabyte i będziesz mógł rozliczać się w systemie opustów. 

Załap się na system opustów

Jeżeli chciałbyś skorzystać z kredytowania fotowoltaiki, to kredyt z odroczonym okresem płatności w Banku BNP Paribas nie będzie powiązany z rosnącymi stopami procentowymi. Koszt jednej raty może być mniejszy, niż twój obecny rachunek za prąd! Sprawdź ofertę kredytu z odroczeniem płatności o pół roku.


Zapytaj o wycenę instalacji

Zamów darmową analizę kosztów i oszczędności