Promocja! Zamów fotowoltaikę i odbierz 3 moduły GRATIS!

Teraz instalację fotowoltaiczną od OZE Biomar zamówisz w wyjątkowej promocji! Specjalnie dla Ciebie nasi specjaliści zaprojektują indywidualną elektrownię słoneczną, do której dostaniesz 3 moduły fotowoltaiczne - zupełnie za darmo - a nasza ekipa w najkrótszym na rynku czasie zamontuje elementy Twojej instalacji. Przygotuj się na słoneczne dni i korzystaj z nieograniczonych źródeł energii. Sprawdź - to się opłaca!

3 moduły fotowoltaiczne grafit - promocja OZE Biomar

Promocja "3 moduły gratis" od OZE Biomar pozwala Ci zaoszczędzić pieniądze już na etapie zakupu fotowoltaiki dla Twojego domu, firmy lub gospodarstwa. Dzięki dodatkowym panelom fotowoltaicznym zyskujesz średnio 1 kWp dla swojej nowej mikroinstalacji.

Sama w sobie instalacja PV od OZE Biomar stanowi korzystne przedsięwzięcie na wielu płaszczyznach - od ekonomicznej do ekologicznej:

  • zwrotu z inwestycji możesz spodziewać się już w ciągu 5 lat od montażu,
  • zamiast płacić rachunek sprzedawcy energii elektrycznej, spłacasz swoją własną, niezależną wytwórnię prądu ze słońca,
  • otrzymujesz 25-letnią gwarancję na wysokich uzysków,
  • wytwarzasz czystą energię ograniczając emisję CO2!

To wszystko możesz mieć już teraz – wystarczy, że do końca marca 2021 r. zamówisz instalację fotowoltaiczną od OZE Biomar o mocy od 4 kWp, a otrzymasz trzy wysokiej jakości panele fotowoltaiczne renomowanej firmy JA Solar, które uzupełnią Twoją mikroinstalację.

Sprawdź: Regulamin promocji "3 moduły gratis".


Nie czekaj! Zamów bezpłatny audyt i skorzystaj z promocji już dziś!