Dołącz do naszego zespołu

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy

Projektant - Kierownik Projektu

Nasza firma zajmuje się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych oraz pomp powietrza. Jesteśmy specjalistami z bogatym doświadczeniem na rynku.

ELEKTRYK – MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Specjalista ds. marketingu online

Firma OZE-BIOMAR Sp. z o.o., zajmująca się projektowaniem oraz wykonawstwem kompletnych instalacji fotowoltaicznych zatrudni specjalistę ds. Marketingu online

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży fotowoltaicznej – warunek konieczny
  • Umiejętność projektowania w PV Sol oraz znajomość AutoCAD – warunek konieczny
  • Umiejętność zarządzania Projektem
  • Kreatywność i systematyczność
  • Umiejętność pracy wielowątkowej, na kilku projektach jednocześnie
  • Prawo jazdy

Zadania:

  • Koordynowanie projektów realizacji inwestycji/instalacji fotowoltaicznych – nadzór nad harmonogramem, kosztami oraz zakresem prac
  • Sporządzanie koncepcji technicznej na podstawie specyfikacji produktu - projektowanie instalacji fotowoltaicznych
  • Opracowywanie rozwiązań systemów fotowoltaicznych

Mile widziane:

  • Certyfikat UDT w obszarze fotowoltaiki
  • Język angielski i uprawnienia elektryczne SEP D i E
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w biurze w Warszawie albo w Gdyni
  • Ambitną pracę z perspektywami rozwoju zawodowego
  • Szkolenia branżowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca głównie biurowa

Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie? Kliknij i dołącz do naszego zespołu!

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych) klikając w przycisk APLIKUJ lub napisz na adres rekrutacja.technika@oze-biomar.pl

Elektryk – monter instalacji fotowoltaicznych

Wymagania

  • Miejsce pracy: pomorskie lub kujawsko-pomorskie
  • Doświadczenie oraz uprawnienia do pracy na wysokościach
  • Dyspozycyjność do pracy na terenie Polski
  • Doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
  • Dokładność, rzetelność i terminowość
  • Wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki
  • Prawo jazdy kategorii B

Zadania:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych (na dachach, na gruncie, inne)
  • Budowa konstrukcji pod ogniwa fotowoltaiczne oraz ich montaż
  • Montaż modułów fotowoltaicznych oraz innych urządzeń związanych z instalacją
  • Podłączenie inwerterów
  • Okablowanie systemu fotowoltaicznego

  • Świadectwo kwalifikacji do 1kV

Oferujemy:

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w marketingu on-line,
  • dobra znajomość PrestaShop – warunek konieczny
  • znajomości bieżących trendów w marketingu internetowym,
  • znajomość produktów Google (Analytics, Ads) oraz zagadnień w zakresie SEO, SEM i mediów społecznościowych,
  • umiejętność pisania tekstów,
  • umiejętności analizy i dopasowania narzędzi marketingowych dla uzyskania najlepszych efektów,
  • mile widziana znajomość branży odnawialnych źródeł energii.

Zadania:

  • prowadzenie e-sklepu,
  • aktualizacja szaty graficznej e-sklepu, tworzenie i zarządzanie treścią strony,
  • tworzenie opisów produktów zgodnie z zasadami SEO,
  • przygotowanie contentu na fanpage na potrzeby komunikacji kampanijnej – Facebook, Instagram,
  • pozycjonowanie i optymalizacja,
  • bieżący monitoring działań przy użyciu narzędzi typu Google Analitycs, Adwords,
  • poszukiwanie skutecznych i efektywnych kanałów komunikacji online,
  • generowanie pomysłów na nowe produkty, kampanie oraz działania marketingowe,
  • obsługa zamówień internetowych,
  • zapewnianie obsługi posprzedażowej klientom,

W zamian otrzymujesz:

  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów,
  • prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy MultiSport,
  • elastyczne godziny pracy.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez OZE-Biomar Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniu dyrektywy 95/46/WE."

Pola z „*” stanowią dobrowolne wyrażenie zgody, jednak niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Rozumiem, że:

Administratorem moich danych jest OZE-BIOMAR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Narcyzowej 12/55. Dane zbierane są dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji. Odbiorcami moich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z OZE-BIOMAR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Narcyzowej 12. Mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu maksymalnie przez okres 1 roku albo do czasu cofnięcia zgody. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania moich danych osobowych skontaktuję się z Inspektorem Danych Osobowych pod adresem info@oze-biomar.pl

OZE-BIOMAR Sp. z o.o.

ul. Śląska 35/37
81-310 Gdynia

Oddział Mazowsze

Glina 90
07-320 Małkinia Górna

Oddział Szczecin

Wiosenna 32
70-807 Szczecin

Oddział Kobylnica koło Słupska

Główna 58
76-251 Kobylnica