Własna elektrownia słoneczna

Dlaczego warto zainstalować ją teraz?

Najlepszy moment na podjęcie decyzji o montażu instalacji fotowoltaicznej jest właśnie teraz! Biorąc pod uwagę trudną sytuację na rynku energii i coraz większe podwyżki rachunków, warto przejść na OZE już teraz i korzystać z własnego, taniego prądu przez cały rok. 

Fotowoltaika dlaczego teraz

Darmowa wycena

Powodów by zdecydować się na fotowoltaikę na początku roku 2022 jest więcej. Zamów zestaw fotowoltaiczny przed podwyżkami cen modułów. Pokonaj inflację, ulokuj swoje oszczędności, lub zapytaj o możliwość kredytowania ze stałym oprocentowaniem odpornym na inflację. Umów termin instalacji już teraz

Dlaczego teraz?

Sprawdź argumenty?

<h2><strong>Kupisz zestaw PV w cenach z 2021</strong></h2>

Kupisz zestaw PV w cenach z 2021

Zamów fotowoltaikę przed podwyżkami cen modułów. Decydując się teraz kupisz zestawy fotowoltaiczne z naszych magazynów jeszcze w cenach z 2021 roku, zamówione przed podwyżkami w 2022 roku. Umów termin instalacji! 

<h2><strong>Unikniesz podwyżek cen prądu</strong></h2>

Unikniesz podwyżek cen prądu

Wybierając teraz instalacje fotowoltaiczną unikniesz podwyżek cen prądu. Hurtowa cena energii na Towarowej Giełdzie Energii [TGE.pl] nieustannie rośnie

<h2><strong>Wykorzystasz w pełni sezon 2022</strong></h2>

Wykorzystasz w pełni sezon 2022

Dzięki szybkiej decyzji i inwestycji w fotowoltaikę wykorzystasz w pełni cały sezon 2022, aby produkować własny prąd już od wczesnej wiosny. Większa produkcja energii to większe oszczędności w budżecie i szybszy zwrot nakładów na fotowoltaikę.

<h2><strong>Pokonasz inflację</strong></h2>

Pokonasz inflację

Ulokuj oszczędności w instalację fotowoltaiczną. Topniejące oszczędności i znaczne obniżenie siły nabywczej pieniądza niepokoi wszystkich, którzy posiadają odłożone środki pieniężne. Inwestycja w przydomową instalację fotowoltaiczną jest zdecydowanie bardziej opłacalna niż lokata bankowa. Własne źródło energii to inwestycja, która trwale obniży wysokość rachunków za prąd do minimum.

 


Umów się na bezpłatną konsultację

Zapytaj o termin montażu w Twojej lokalizacji